Telšiuose pradėta remontuoti Karaliaus Mindaugo ir S. Daukanto gatves. Bus sutvarkytas 1,3 km valstybinės reikšmės kelio ruožas.
Remonto darbai prasideda ties Turgaus aikštės prieigomis S. Daukanto gatvėje ir baigiasi ties Karaliaus Mindaugo ir Sedos gatvių sankryža.
Atliekami darbai: atnaujinama kelio danga – senas asfaltas bus nuimtas ir paklotas naujas; tvarkomi kelkraščiai ir lietaus nuotekų kanalizacija; gerinamas saugumas – įrengiami greičio mažinimo kalneliai ir nauji kelio ženklai.
Darbus vykdo UAB „Telšių keliai“. Jų kaina – apie 712 tūkst. eurų su PVM.
Remonto metu gali būti laikini eismo ribojimai, todėl vairuotojų ir pėsčiųjų prašoma būti atidiems, laikytis ženklų ir iš anksto planuoti kelionių laiką.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.
