Po rudens darbų

Parašė:  2011-12-05

Kaimo žmogui ruduo – atokvėpio metas, pats laikas pasidžiaugti darbų pabaigtuvėmis, pailsėti, pabūti kartu. Tai pats laikas visus sukviesti į vakaronę „Po rudens darbų“.
Niūrų lapkričio 26-osios vakarą į jau tradicine tampančią šventę susirinko gausus būrys Kaunatavos ir aplinkinių kaimų gyventojų. Vakarą pradėjo Kaunatavos bendruomenės pirmininkė Rima Butikienė. Ji trumpai supažindino su bendruomenės veikla, pasidžiaugė, kad jau sutvarkyta pusė bendruomenės namo, padėkojo visiems, dovanojusiems baldus, indus ir kt., taip pat aukojusiems pinigus ir savo laiką jiems tvarkyti. Iš viso surinkti net 7 tūkst. Lt. „Deja, už juos sutvarkyta tik pusė bendruomenės namų“, – apgailestavo pirmininkė. Moteris nenuleidžia rankų – tikisi, kad padedama gerų ir dosnių žmonių anksčiau ar vėliau baigs juos tvarkyti.
„Linkiu visiems sveikatos, jausti gamtą, kad žinotumėte, kada sėti ir kada pjauti, ir jausti rinką, kad žinotumėte, ko labiausiai reikia“, – sakė į vakaronę atvykęs Upynos seniūnijos seniūnas Donatas Želvys.
Seniūnas Danguolei Kumetaitienei įteikė seniūnaitės pažymėjimą ir atmintinę, kad nepamirštų, ką daryti, į ką kreiptis pagalbos.
Vakaronėje paskelbti ir gražiausios sodybos šeimininkai. Seniūnas D. Želvys pasidžiaugė, kad medinė iškaba „Gražiausia sodyba 2011“ puoš kaunataviškių Janinos ir Petro Spirgių sodybą.
Tą vakarą gerų žodžių Remigijaus ir Virginijos Gailių šeimai negailėjo nei bendruomenės pirmininkė, nei seniūnas, nei naujoji seniūnaitė. Ne veltui sakoma, kad tiek savęs dalijimą, tiek gerumą sunku pamatuoti, kaip ir sunku atsidėkoti už gerus darbus.
Pagrindiniu vakaronės akcentu tapo skanus kugelis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar džiugina žiema?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt