Per gais­rą Viekš­na­liuo­se žu­vo vy­ras

Parašė:  2021-02-23

Šeš­ta­die­nį Luo­kės se­niū­ni­jos Viekš­na­lių kai­me įvy­ko skau­di ne­lai­mė: ki­lus gais­rui na­me žu­vo vy­ras. Smal­kė­mis ap­si­nuo­di­ju­siam na­mo šei­mi­nin­kui pri­rei­kė me­di­kų pa­gal­bos.
Apie gais­rą Viekš­na­lių kai­mo Eže­ro gat­vė­je Tel­šių prieš­gais­ri­nėms gel­bė­ji­mo pa­jė­goms (PGT) bu­vo pra­neš­ta va­sa­rio 20-ąją, apie 14.17 val.
At­vy­kus ug­nia­ge­siams gel­bė­to­jams iš gy­ve­na­mo­jo na­mo ver­žė­si dū­mai, ant­ra­me aukš­te de­gė lo­va. Iš na­mo bu­vo iš­neš­tas ne­są­mo­nin­gas E. A. Iki at­vyks­tant me­di­kams vy­ras bu­vo gai­vi­na­mas PGT pa­rei­gū­nų. Vis dar ne­są­mo­nin­gas vy­riš­kis per­duo­tas me­di­kams ir iš­vež­tas į gy­dy­mo įstai­gą. 16.20 val. Re­gio­ni­nės Tel­šių li­go­ni­nės Priė­mi­mo-sku­bio­sios pa­gal­bos sky­riu­je dėl ap­si­nuo­di­ji­mo smal­kė­mis pri­sta­ty­tam 51-erių me­tų E. A. kons­ta­tuo­ta mir­tis.
Į gy­dy­mo įstai­gą taip pat iš­vež­tas są­mo­nin­gas, bet ap­si­nuo­di­jęs dū­mais smar­kiai gir­tas (nu­sta­ty­tas 3,27 pro­m. gir­tu­mas) na­mo šei­mi­nin­kas 1971 m. gi­męs V. K. Jis ku­riam lai­kui pa­gul­dy­tas į li­go­ni­nę ste­bė­ti.
Per gais­rą ant­ra­ja­me mū­ri­nio aukš­to na­me ap­de­gė lo­va, dra­bu­žiai, pa­ta­ly­nė, bal­dai ir na­mų apy­vo­kos daik­tai, ap­rū­ko sie­nos. Dū­mų de­tek­to­riaus na­me ne­bu­vo įreng­ta.
Įta­ria­ma, kad gais­ras ki­lo dėl neat­sar­gaus rū­ky­mo lo­vo­je – gais­rą su­kė­lė gy­ve­na­mo­jo na­mo sa­vi­nin­kas V. K.


Tel­šių ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas žu­vu­sio­jo mir­ties prie­žas­čiai nu­sta­ty­ti. Išo­ri­nių su­ža­lo­ji­mų ant jo kū­no ne­ras­ta.
Šie­met Tel­šių ra­jo­ne tai pir­mo­ji žmo­gaus žū­tis gais­re.
Pa­reng­ta pa­gal Tel­šių PGT ir Po­li­ci­jos de­par­ta­men­to inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
SUPERFIESTA Telšiuose! (0)

Rugpjūčio 13 d., penktadienį, 19 val. SUPERFIESTA atvyksta į Telšius!  Jus linksminti atvyksta VICTORIA (Viktorija Rupeikytė) […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt