Sy­de­rių kai­me – au­to­mo­bi­lių kak­to­mu­ša

Parašė:  2021-02-23

Penk­ta­die­nio va­ka­rą Vieš­vė­nų se­niū­ni­jos Sy­de­rių kai­me, vai­ruo­to­jui sie­kiant iš­veng­ti su­si­dū­ri­mo su lau­ki­niu gy­vū­nu, leng­va­sis au­to­mo­bi­lis tren­kė­si į kro­vi­ni­nę ma­ši­ną.
Smar­kiai nu­ken­tė­ję leng­vuo­ju au­to­mo­bi­liu va­žia­vę as­me­nys gy­do­mi li­go­ni­nė­je.
Va­sa­rio 19-ąją, po pu­sės sep­ty­nių va­ka­ro, ke­ly­je Telšiai–Varniai–Laukuva, pir­mi­niais duo­me­ni­mis, į va­žiuo­ja­mą­ją da­lį stai­ga įbė­go lau­ki­nis gy­vū­nas. 25 me­tų vy­ras, veng­da­mas su­si­dū­ri­mo, ne­su­val­dė vai­ruo­ja­mo au­to­mo­bi­lio BMW 320D, ir jis, slys­da­mas šo­nu, at­si­tren­kė į prieš­prie­ši­nio eis­mo juos­ta va­žiuo­jan­tį kro­vi­ni­nį au­to­mo­bi­lį MAN 8.163, ku­rį vai­ra­vo 28 me­tų vy­ras. Po su­si­dū­ri­mo BMW nu­lė­kė nuo ke­lio į grio­vį. Bu­vo su­žeis­ti šio au­to­mo­bi­lio vai­ruo­to­jas ir 23 me­tų ke­lei­vė. Pris­paus­tą, są­mo­nę pra­ra­du­sią mer­gi­ną iš ma­ši­nos, pa­nau­do­ję plės­tu­vus ir žirk­les, iš­trau­kė ug­nia­ge­siai gel­bė­to­jai.
Nu­ken­tė­ju­sio­ji dėl gal­vos sme­ge­nų su­ža­lo­ji­mo, su­ba­rach­noi­di­nės he­mo­ra­gi­jos, sme­ge­nų ede­mos, ko­mos ir vai­ruo­to­jas dėl apa­ti­nio žan­di­kau­lio, de­ši­nio rak­ti­kau­lio, dau­gy­bi­nių vei­do lū­žių gy­do­mi Klai­pė­dos uni­ver­si­te­ti­nė­je li­go­ni­nė­je.
Kro­vi­ni­nės ma­ši­nos vai­ruo­to­jas ir 27 me­tų ke­lei­vis ne­nu­ken­tė­jo.
Abu vai­ruo­to­jai bu­vo blai­vūs. Ap­ga­din­tos abi trans­por­to prie­mo­nės nu­vež­tos į sau­go­mą au­to­mo­bi­lių aikš­te­lę.


Smū­gį pa­ty­ru­si stir­na nu­gai­šo.
Pa­reng­ta pa­gal Šiau­lių AVPK ir Lie­tu­vos ke­lių po­li­ci­jos tar­ny­bos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
SUPERFIESTA Telšiuose! (0)

Rugpjūčio 13 d., penktadienį, 19 val. SUPERFIESTA atvyksta į Telšius!  Jus linksminti atvyksta VICTORIA (Viktorija Rupeikytė) […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt