Nuo ateinančių metų Tarybos darbą bus galima stebėti internetu

Parašė:  2011-12-01

Telšių savivaldybė kartu su dar trimis – Mažeikių, Plungės ir Rietavo – dalyvauja projekte, kurio tikslas – plėtoti elektronines viešąsias paslaugas, aktyvinti visuomenės ir viešojo administravimo institucijų sąveiką. Nuo sausio mėnesio gyventojai galės tiesiogiai stebėti Savivaldybės posėdžių vaizdo transliacijas internetu ir juose tiesiogiai dalyvauti, teikti pasiūlymus, naudotis papildoma posėdžių medžiaga. Esą taip Tarybos posėdžiai taps skaidresni, matomi visiems norintiems.
Ne kartą esame rašę apie Savivaldybės planus tiesiogiai, internetu, transliuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdžius. „Už šio konkurso rengimą buvo atsakinga Mažeikių rajono savivaldybė, – „Telšių ŽINIOMS“ pasakojo Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva. – Gerai žinome, kaip būna su konkursais: įvairūs skundai ir pan. Todėl pats projekto įgyvendinimas truputį užsitęsė. Tik prieš kelias dienas rangovai pradėjo parengiamuosius darbus.“
Anot V. Kleivos, įgyvendinus minėtą projektą, Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdžiai vyks tarsi LR Seimo posėdžiai: konkursų būdu jau yra nupirktos vaizdo kameros ir jų valdymo įrenginiai, garso ir vaizdo transliavimo bei archyvavimo programinė įranga, interneto svetainės bus pritaikytos posėdžių vaizdui transliuoti, kompiuterinė įranga – vaizdo ir garso signalams koduoti bei transliuoti internetu, bus įrengta elektroninio balsavimo ir diskusijų sistemos valdymo programinė įranga, leidžianti administruoti posėdį, sudaryti delegatų eiles, balsavimo parametrus, valdyti salėje esančią sistemą ir kt. Tarybos nariams bus išduotos identifikavimo ir balsavimo kortelės.
Bendra projekto vertė siekia per 1 mln. Lt, iš jų – per 250 tūkst. Lt Telšių rajono savivaldybės. Anot V. Kleivos, darbus planuojama pradėti jau šią savaitę. Vėliau vyks mokymai.
„Tikimės, kad gruodžio mėnesį įvyksiantis šventinis Tarybos posėdis jau bus transliuojamas tiesiogiai, – kalbėjo meras. – Tačiau, žinodamas statybininkų tempus, apsidrausdamas sakau, kad transliacijos prasidės nuo sausio mėnesio.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar džiugina žiema?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt