Mišrus paplūdimio tinklinio turnyras „Vasaros atidarymas Viešvėnuose 2018“

Parašė:  2018-06-12

Birželio pirmąjį šeštadienį Viešvėnuose nuo pat ankstyvo ryto rinkosi tinklinio mėgėjai iš Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Telšių, Viešvėnų – iš viso 15 komandų. Tinklinio aikštelėje, kurią įsirengė patys viešvėniškiai, prasidėjo arši kova dėl pagrindinių prizų. Varžybos buvo labai įtemptos, vyko iki pat vakaro.
Turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Klaipėdos – Mindaugas Janušas ir Agnė Janušienė, 2 vietą užėmė Kretingos komanda – Andrius Vilbikas ir Ugnė Gotautaitė, 3 vietą iškovojo Viešvėnų komanda – Deividas Raudys ir Greta Žylevičiutė. Naudingiausiais turnyro žaidėjais pripažinti Ugnė Gotautaitė ir Mindaugas Janušas.
Turnyrą organizavo ir prizus įsteigė sporto klubas „Detos era“. Varžybų metu dalyviams skanius pietus dovanojo asociacija „Mes šeima“.
Visoms dalyvavusioms komandoms palinkėjome ir toliau treniruotis, siekti sportinių pasiekimų, kad susitiktume kitose varžybose.
Sporto klubo „Detos era“ vadovas Gintaras VENCLOVAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt