Praėjusią savaitę Telšių miesto seniūnija pradėjo žaidimų aikštelės Laivų gatvėje tvarkymo darbus – buvo perdažytos tvorelės, pašalintas trupantis betonas ir paruoštas dažyti. Laukia ir kiti darbai.
Aurelija SERVIENĖ
Deja, po savaitgalio pirmadienio rytą atsivėrė visai kitoks vaizdas. Aikštelėje mėtėsi buteliai, maisto pakuotės, padėklai ir kitos šiukšlės. Negana to, aikštelę juosianti betono siena buvo ištepliota grafičiais, todėl dalis ką tik atliktų naujinimo darbų nuėjo niekais.
Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas neslepia nusivylimo – sunku suprasti, kodėl negerbiamas bendras turtas ir žmonių, kurie stengiasi kurti gražesnę aplinką, darbas. Kiekvienas toks vandalizmo atvejis reiškia papildomas išlaidas, kurios galėtų būti skirtos naujiems miesto tvarkymo darbams.
„Tausokime tai, kas kuriama visų labui. Visi norime gyventi tvarkingoje, saugioje ir gražioje aplinkoje, todėl pagarba viešosioms erdvėms prasideda nuo kiekvieno iš mūsų“, – prašo seniūnas, vildamasis, kad tokie atvejai daugiau nepasikartos.
