Lauksodiškiai tiki bendruomenės galia

Parašė:  2010-05-21

Lauko Sodos bendruomenei jau penkeri. Jai vadovauja Jonas Berenis. Šiandien bendruomenė vienija per 80 žmonių. Pasak pirmininko, žmonės tiki bendruomenės galia, ir jos gretos tik gausėja.
Kraštiečių šventė
Kartu su bendruomene prieš penkerius metus Lauko Sodoje gimė ir tradicinė Kraštiečių šventė, pritraukianti vis daugiau žmonių. „Smagu, kad visas mums kilusias idėjas palaiko Ryškėnų seniūnijos seniūnas Benediktas Šniauka, per renginius sportines varžybas organizuoja Ryškėnų pagrindinės mokyklos direktorius Jonas Gaurylius, padėti neatsisako ir Ryškėnų kultūros centro direktorė Roma Virketienė. Prie Lauko Sodos bendruomenės veikos prisijungė ir parapijos klebonas Kęstutis Balčiūnas, skatindamas vaikus dalyvauti šv. Mišiose“, – pasakojo lauksodiškė Onutė Lileikienė.
Moteris didžiuojasi kaime gyvenančiu jaunimu. Ypač Egidijumi Jurkaičiu, kuris planuoja miestelyje įrengti sporto kambarį, kad jaunimas galėtų turiningai leisti laisvalaikį.
Ateities planai
J. Berenis pasakojo apie ruošiamą miestelio įvaizdžio gerinimo projektą. „Būtų galima sutvarkyti Lauko Sodoje esantį parką, išvalyti tvenkinį, padaryti nedidelį pliažą ir kt., tačiau darbai sustojo. Negalime rašyti projekto, nes netvarkingi žemės dokumentai, kuriuos sutvarkyti iki galo kažkodėl delsiama“, – pasakojo pirmininkas.


Padedant Lauko Sodos bendruomenei sutvarkytas miestelio apšvietimas, pamažu tvarkomos duobėtos gatvės. Pirmininkas nuogąstavo, jog Lauko Soda  nesulaukia iš Telšių rajono savivaldybės duoto pažado įrengti autobusų stotelę, pastatyti užuovėją, stogelį nuo lietaus.
Lauksodiškiai puošia savo sodybas
Bendruomenės pirmininkas džiaugiasi, kad žmonės myli savo karštą, o į miestelį  atsikelia naujakurių. Apleistų sodybų beveik nėra. Lauksodiškiai puošia savo kiemus, stengiasi palaikyti tvarką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt