K. Saudargienė: „Varniuose aš jaučiuosi puikiai“

Parašė:  2010-04-23

Varnių miestelyje veikiantis kultūros centras 2007 m. buvo pervadintas į Varnių kultūros ir jaunimo centrą. Prieš mėnesį šio centro direktorės pareigas pradėjusi eiti Kristina Saudargienė naujoje darbo vietoje jaučiasi puikiai. Moteris tvirtino, kad čia ji galės įgyvendinti begales savo idėjų.
Tradiciniai renginiai
Kaip ir daugelis Telšių rajone veikiančių kultūros centrų, Varnių kultūros centro darbuotojai puoselėja senąsias tradicijas, organizuoja įvairius renginius, mini kalendorines šventes. Kasmet varniškiai renkasi į humoro renginį „Juokis-Varniai“, kapelų vakarą „Pavasario linksmybės“, Vasario 16-osios ir M. Valančiaus gimtadienio minėjimą, rengiamos senųjų amatų stovyklos moksleiviams, organizuojamas Jaunimo centro gimtadienis, vyksta įvairios Kalėdų vakaronės suaugusiesiems ir jaunimui.
Meno kolektyvai
Varnių kultūros centrą garsina meno kolektyvai. Vienas iš jų – humoro grupė „Baltos varnos“ (vadovė renginių organizatorė Zinaida Jasevičienė). Armonikų, mišriam vokaliniam ansambliams, kaimiškai muzikos kapelai „Varnelė“ vadovauja meno vadovas Bronius Šedvilas.
Kultūros centre veikia vaikų folklorinis ansamblis „Ciruliuks“ ir vaikų vokalinis ansamblis „Trepsiukai“. Šie kolektyvai pasirodo vietinėse, rajoninėse ir apskrities šventėse.


Kapelai „Medvėgalis“ ir vokaliniam instrumentiniam ansambliui vadovauja meno vadovas Saulius Vilkas.
Renginius jaunimui organizuoja Irma Pabijonavičiūtė.
Varniškiai išrankūs           kultūriniams renginiams
Pasak naujosios kultūros centro vadovės, varniškiai – reiklūs žmonės, yra išrankūs kultūriniams renginiams. „Jiems patinka masiniai miestelio renginiai. Daug gyventojų traukia į kasmet rengiamą mugę, vietiniai ypač palaiko pasirodančius savo kolektyvus, patinka humoro šventės“, – vardijo K. Saudargienė.
Naujoje darbo vietoje jaučiasi puikiai
K. Saudargienė gimė ir užaugo Telšiuose. Taip jau susiklostė likimas, jog, baigusi Telšių „Kranto“ vidurinę mokyklą, išvyko į uostamiestį. „Klaipėdoje apie 10 metų dirbau sunkų vadybinį darbą. Kodėl šiandien aš kultūroje? Nes man ji nesvetima. Įmonėje, kurioje aš dirbau iki šiol, man tekdavo organizuoti įvairaus pobūdžio renginius. Varniuose aš jaučiuosi puikiai: man čia labai gera, darbas įdomus, kolektyvas šaunus. Puikiai sutariame ir visada randame bendrą kalbą su Varnių seniūnijos seniūnu, Varnių miestelio bibliotekininkėmis ir kt.“, – džiaugėsi moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
SUPERFIESTA Telšiuose! (0)

Rugpjūčio 13 d., penktadienį, 19 val. SUPERFIESTA atvyksta į Telšius!  Jus linksminti atvyksta VICTORIA (Viktorija Rupeikytė) […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt