Duetų ir romansų vakaras Nevarėnuose

Parašė:  2011-02-17

Praėjusį penktadienį Nevarėnų kultūros centre vyko duetų ir romansų vakaras „Tegul amūras tavo širdį paliečia“. Dešimt duetų iš įvairių rajono seniūnijų gausiai susirinkusiems žiūrovams dovanojo po porą dainų.
Renginį pradėjo Nevarėnų kultūros centro vaikų ir jaunimo studija „Spinduliukas“ (vad. Raimonda Padolskienė).Pirmieji į sceną žengė šeimininkai – Nevarėnų vidurinės mokyklos mokytojos Inos Vandzinskienės ir Kultūros centro direktoriaus Albino Šmukštos duetas.
Iš Tryškių atvyko abu Kultūros centro darbuotojai – meno vadovė Lilijana Petraitytė ir renginių organizatorius Jonas Juška.
Luokiškių duetą sudarė dvi merginos – Kultūros centro meno vadovė Vilija Lukošiūtė ir vidurinės mokyklos mokinė Gertrūda Čerepokaitė. Iš Tado Blindos tėviškės atvyko ir dar vienas duetas: Luokės kultūros centro direktorius Algirdas Stankus ir Kirklių filialo meno vadovė Sofija Čegienė.
Nevarėnų kultūros centro Buožėnų filialo meno vadovė Laima Petrulaitienė į porą dainuoti pasikvietė Sedos vidurinės mokyklos mokytoją Benediktą Spirgį.
Jautriausias širdies stygas suvirpino Nevarėnų seniūnijos seniūnės Vilmos Šakienės ir buvusio Nevarėnų seniūnijos apylinkės inspektoriaus Vido Varnelio duetas. Smagu, kad vakare dalyvavo ir bendruomenių pirmininkai. Ryškėnų kultūros centro meno vadovė Aušrinė Krečinauskaitė scenoje pasirodė kartu su Ryškėnų bendruomenės pirmininku Kaziu Lečkausku.


Nevarėnų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Raimonda Padolskienė drauge padainuoti priviliojo visiems žinomą saviveiklininką, UAB „Telšių statyba“ mechaniką Stanislovą Grigalauską.
Abejingų nepaliko Degaičių kultūros centro meno vadovo Mariaus Petrausko ir Telšių Žemaitės gimnazijos moksleivės Gabrielės Narmontaitės pasirodymas.
Koncertą vainikavo Viešvėnų kultūros centro meno vadovės Daivos Litvinienės ir Vaido Kryžiaus duetas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt