
Atsižvelgusi į gyventojų pageidavimus ir gerindama aptarnavimo kokybę bendrovė „Butų ūkio valdos“ klientams pradėjo teikti naujo kokybės standarto paslaugas. Jau kurį laiką gyventojų rūpesčius padeda spręsti klientų atstovai, o techniniais būsto klausimais visada pasirengę padėti patyrę priežiūros inžinieriai.
Priešingai nei kitos daugiabučių administravimo įmonės, „Butų ūkio valdos“ kiekvienam namui skiria ne po vieną, o net po du specialistus – klientų atstovą ir priežiūros inžinierių. Dviguba priežiūra garantuoja didesnę kokybę už tą pačią kainą.
Pagrindinės klientų atstovų užduotys – rūpintis, kad namo priežiūra būtų kuo sklandesnė ir kokybiškesnė. Jie kontroliuoja, kad rangovai darbus klientų namuose atliktų laiku, gerai ir už priimtiną kainą. Inicijuoja balsavimus ir dalyvauja gyventojų susirinkimuose bei koordinuoja, kad gyventojų užklausos būtų išspręstos per protingą terminą. O techniniais daugiabučio namo priežiūros klausimais rūpinasi priežiūros inžinieriai.
„Vienijame patikimus savo srities specialistus, todėl norime telšiškiams užtikrinti efektyvią ir operatyvią būsto bei gyvenamosios aplinkos priežiūrą. Tikiu, kad gyventojai jau pajuto teigiamus pokyčius, kurių ateityje bus dar daugiau. Ir viskas – dėl klientų gerovės ir kokybiškos jų būstų priežiūros“, – sako bendrovės „Butų ūkio valdos“ vadovė Roma Janušonienė.
Ar telšiškių daugiabučiai yra tinkamai prižiūrimi, neblogai parodo, kiek dažnai į namus tenka kviesti avarinę tarnybą. Šiuo atžvilgiu „Butų ūkio valdos“ turi kuo didžiuotis.
„Avarijų mūsų prižiūrimuose daugiabučiuose įvyksta tikrai sąlyginai mažai. Gauname tik apie 15 iškvietimų per mėnesį. Tačiau ir tai jos daugeliu atvejų įvyksta ne dėl priežiūros spragų ar techninių gedimų, o dėl neatsakingų vartotojų veiksmų. Kalbu apie kanalizacijos užsikimšimus, kurių daugumos tikrai galima išvengti“, – kalba R. Janušonienė.
„Butų ūkio valdų“ vadovės teigimu, jei gyventojai nemestų į klozetus buitinių atliekų, avarijų namuose iš viso beveik nebūtų. Mat atvykę į objektus įmonės specialistai iš vamzdynų traukia sauskelnes, skudurus, higienos reikmenis ar net vakuotas daržoves.
„Bet mes visada edukuojame gyventojus, kad klozetas – ne atliekų dėžė, todėl tikiu, kad tokių atvejų ateityje tik mažės“, – šypteli R. Janušonienė.