Baltame nuo žiedų sode

Parašė:  2021-06-04

Gegužės 26 dieną Telšių rajone, Kaunatavos soduose, Degučių kaime, skambėjo poezija – vyko tradicinis 21-asis renginys „Poezija sodų žydėjime“. Šių metų skaitymai buvo skirti poeto Vytauto Mačernio šimtmečiui pažymėti.
Pasivaikščioti nuo žiedų baltame sode, pabendrauti, pasidalyti mėgstamiausiais posmais susirinko nedidelis būrelis skaitovų ir klausytojų. Atvykstančius šventės svečius pasitiko balti šokėjų siluetai. Čia pat buvo galima apžiūrėti dvidešimt metų vykusių skaitymų nuotraukas.
Renginys prasidėjo tradiciškai – Irenos Daubarienės himnu žydėjimui. Nors pati poetė negalėjo dalyvauti, jos eilėraštį susirinkusieji išgirdo pasitelkę naujausių technologijų galimybes.
Kadangi šių metų skaitymai buvo skirti V. Mačernio šimtmečiui pažymėti, jo posmus skaitė Kaunatavos bendruomenės dienos centro vaikai, viešnios iš Plungės literatų klubo „Vingiorykštė“ Adelė Daukantaitė bei Irena Stražinskaitė-Glinskienė. Poetės pasidalino ir nuotaikingais savo posmais, o Adelė net parašė naują eilėraštį, kad atvažiuotų į skaitymus su dar negirdėtomis eilutėmis. Netikėtumu ir puikiu debiutu buvo sodų šeimininko Kaunatavos bendruomenės pirmininko Remigijaus Gailio sudėlioti eilėraščiai.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt