Baigėsi Telšių rajono „GOLO-2014“ varžybos

Parašė:  2014-06-09

Gegužės 27 d. finalinėmis varžybomis baigėsi „GOLAS-2014“ – Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių Telšių rajono pirmenybės. Šiemet jose dalyvavo vienuolika 2001 m. gimusių ir jaunesnių bei devynios 1998–2000 m. gimusių mokinių komandos. Iš viso Telšių apskrityje „GOLO“ varžybose dalyvavo 35 komandos.
2001 m. gim. ir jaunesnių grupės finalinėse varžybose rungtyniavo Vincento Borisevičiaus ir Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijų, „Kranto“ pagrindinės ir Luokės vidurinės mokyklų komandos.
Iš pradžių Luokės komanda nugalėjo „Kranto“ mokinius rezultatu 5:0 (1:0). Luokiškių komandoje po 2 įvarčius pelnė E. Strazdauskas ir V. Sudintas bei vieną D. Jonušas. Po to Varnių M. Valančiaus ir V. Borisevičiaus gimnazijų dvikova baigėsi 3:0 (1:0) pastarosios gimnazistų naudai. Šiose rungtynėse pasižymėjo M. Martinaitis, G. Austys ir L. Aukštakis.
Dėl III vietos susitiko „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir Varnių M. Valančiaus gimnazijos futbolininkai. Po įtemptos kovos minimalia persvara 3:2 pergalę šventė „Kranto“ komanda (vadovas A. Mažrimas). Nugalėtojų komandoje pasižymėjo O. Kavaliauskas, L. Kulikauskas ir A. Budginas. Varnių komandai abu įvarčius pelnė J. Praspaliauskas.
Finale varžėsi Luokės vidurinės mokyklos (vadovė D. Pociutė) ir V. Borisevičiaus gimnazijos (vadovas T. Gaurylius) komandos. Šioje dvikovoje per pagrindinį rungtynių laiką nepavyko nustatyti nugalėtojo. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam rungtynių pabaigą, rezultatas buvo lygus – 1:1. Smūgiuojant 9 m baudinius, sėkmė labiau šypsojosi V. Borisevičiaus gimnazijos atstovams. Jie įveikė varžovus rezultatu 3:2 ir iškovojo nugalėtojų vardą.
1998–2000 m. gim. grupėje varžėsi „Germanto“, Nevarėnų ir Pavandenės pagrindinių mokyklų bei Varnių M. Valančiaus gimnazijos komandos. Nevarėnų ir Pavandenės mokyklų dvikovoje 4:0 (2:0) pajėgesni buvo nevarėniškiai. Jų komandoje pasižymėjo 3 įvarčius pelnęs R. Ivanauskas ir V. Juškevičius. Rungtynės tarp Varnių M. Valančiaus gimnazijos ir „Germanto“ pagrindinės mokyklos sportininkų baigėsi rezultatu 1:0 (1:0) varniškių naudai. Vienintelį įvartį pelnė gimnazistas E. Gudauskas.


Dėl III vietos rungtyniavo Pavandenės ir „Germanto“ mokyklų komandos. Šioje dvikovoje sausu rezultatu 2:0 pergalę šventė „Germanto“ pagrindinės mokyklos futbolininkai (vadovė O. Dargienė). Pasižymėjo S. Varkalis ir N. Rupeikis.
Dėl nugalėtojų taurės susitiko Nevarėnų ir Varnių atstovai. Šiose rungtynėse buvo pelnytas vienintelis įvartis, atnešęs pergalę Varnių M. Valančiaus gimnazijos komandai (vadovas S. Jogminas), o įvartį pelnė E. Gudauskas.
Pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus sveikino Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistas Vygantas Macevičius bei Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas. Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, futbolininkai – medaliais, visoms pirmenybėse dalyvavusioms komandoms atiteko firmos „Adidas“ kamuoliai.
2001 m. amžiaus grupėje geriausių žaidėjų prizai skirti E. Strazdauskui (Luokės vid. mokykla), M. Martinaičiui (V. Borisevičiaus gimnazija), M. Žutautui („Kranto“ pagr. mokykla) ir J. Praspaliauskui (Varnių M. Valančiaus gimnazija). Vyresniųjų grupėje apdovanoti E. Gudauskas (Varnių M. Valančiaus gimnazija), R. Ivanauskas (Nevarėnų pagr. mokykla), G. Varkalis („Germanto“ pagr. mokykla) ir V. Urbonas (Pavandenės pagr. mokykla).
Vyr. teisėjas Vacys BUTKUS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt