Sunkiaatlečių pasiekimai

Parašė:  2014-06-09

Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Monika Stončiutė ir Deivydas Jucius su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo Lenkijoje vykusiame Europos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionate.
Trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtinė Monika iš Lietuvos atstovų užėmė aukščiausią 10 vietą. Sportininkė parovė 60 kg ir pastūmė 80 kg. Zigmonto Šimkaus auklėtinis Deivydas tarp +94 kg svorio kategorijos atletų buvo dvyliktas. Abu sportininkai tik šešiolikos metų, tad ir kitais metais turi galimybių siekti dar aukštesnių vietų Europoje tarp septyniolikmečių.
Telšių rajono sunkiosios atletikos atstovės kovojo ir atvirose Anykščių rajono moterų sunkiosios atletikos varžybose „Anykščių taurė-2014“. Turnyre dalyvavo 23 sportininkės iš Gargždų, Degaičių, Telšių, Anykščių ir Rokiškio. Ypač gerai sekėsi trenerio B. Šiaudkulio auklėtinėms. Jos iš septynių svorio kategorijų laimėjo keturiose. Pirmąsias vietas ir taures į namus parsivežė Aida Anužytė (sv. kat. iki 48 kg), Roberta Bružaitė (sv. kat. iki 53 kg), Monika Stončiutė (sv. kat. iki 63 kg) ir Monika Žalikauskytė (sv. kat. iki 69 kg). Puikų rezultatą pasiekė M. Stončiutė. Ji pastūmė 81 kg, parovė 62 kg ir pagerino Lietuvos moterų sunkiosios atletikos stūmimo ir dvikovės rekordus. Tačiau jie nebuvo užskaityti, nes varžybos nėra įtrauktos į Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos kalendorinį planą. Antrąją vietą svorio kategorijoje iki 58 kg užėmė trenerio B. Šiaudkulio auklėtinė Kristė Vitkutė. Trečiąsias vietas laimėjo trenerio Alfredo Damanskio auklėtinė Skaistė Vainutytė (sv. kat. iki 58 kg) ir trenerio B. Šiaudkulio auklėtinė Aistrėja Jančiauskytė (sv. kat. iki 48 kg).
Bronislovas ŠIAUDKULIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt