Aktuali informacija apie koronavirusą ir vakcinaciją Telšių rajone

Parašė:  2021-05-28

• Remiantis 2021 m. gegužės 26 d. duomenimis, Telšių rajone vakcinuoti 12 256 gyventojai.
Telšių rajone nuo koronaviruso viena arba dviem COVID-19 vakcinos dozėmis paskiepyta jau 58 procentai senjorų, tačiau vis dar esama garbingo amžiaus žmonių, iki šiol negavusių savo vakcinos. Primename, kad tai padaryti niekada nevėlu, ir kviečiame registruotis vakcinuotis nuo COVID-19 ligos. Paprasčiausias ir greičiausias būdas tai padaryti per bendrą elektroninės registracijos sistemą (https://vakcina.myhybridlab.com). Kai kurie senjorai nuogąstauja neturintys galimybės registruotis internetu, tačiau juos užregistruoti gali vaikai, anūkai, kaimynai ar kitas asmuo, kuriuo pasitiki. Jeigu vis dėlto nėra galimybės registruotis internetu, kiekvienas senjoras registruotis dėl skiepo gali telefonu, skambindamas Karštąja linija 1808. Linijos operatoriai mielai Jus užregistruos.
• Ketvirtąją gegužės mėnesio savaitę gautos 1 404 „Pfizer-BioNTech“ ir 600 „Modernos“ vakcinų dozių.
• Nuo gegužės 17 d. registracija į visus vakcinacijos centrus vykdoma per bendrą platformą – https://vakcina.myhybridlab.com
Pagrindinis informacinis kanalas www.koronastop.lt
Registracija telefonu per Karštąją liniją 1808.


Telšių rajono savivaldybės vakcinacijos centro kontaktai:
gyventojams registruotis tel.:
8 630 08653, 8 685 37429;
Birutės g. 60, LT-87118 Telšiai.
NUO GEGUŽĖS 24 D. PRADĖJO GALIOTI GALIMYBIŲ PASAS
Instrukcija, kaip gauti galimybių pasą
Galimybių pasas yra įrodymas, kad asmuo buvo paskiepytas nuo COVID-19:

• vakcina „Comirnaty“ ar „Moderna“ ir praėjo 1 savaitė po antrosios dozės suleidimo;
• „Janssen“ vakcina ir praėjo 4 savaitės po vakcinos dozės suleidimo;
• „Vaxzevrios“ vakcina ir praėjo 4 savaitės po pirmos vakcinos dozės suleidimo, bet ne ilgiau kaip 12 savaičių po pirmos dozės suleidimo arba iš karto po antros dozės suleidimo;
• paimto COVID-19 testo rezultatas yra neigiamas (24 val. nuo ėminio paėmimo laiko);
• yra persirgęs COVID-19 (180 d. nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato dienos).
Išsiimti galimybių pasą galima interneto svetainėje www.gpasas.lt. Svetainė pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams. Galimybių pasas galios 7 dienas, po 7 dienų parsisiųsti reikia iš naujo.
INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE
2021 m. gegužės 26 d. Statistikos departamento duomenimis, Telšių rajono savivaldybėje COVID-19 liga šiuo metu serga 49 asmenys. Nuo koronaviruso infekcijos jau yra pasveikę 2 613 gyventojų. Iš viso nustatyta susirgimo COVID-19 liga atvejų – 2 831, mirė nuo COVID-19 ligos 79 rajono gyventojai.
SVARBIAUSI KONTAKTAI:
Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovės tel. +370 611 07033.

Telšių rajono savivaldybės socialinės pagalbos koordinatoriaus tel. +370 686 62931.
Telšių rajono savivaldybės gydytojos tel. +370 665 44670.
Telšių mobiliojo punkto koordinatoriaus tel. +370 611 22138.
Nacionalinės visuomenės sveikatos centro (konsultacijos saviizoliacijos klausimais, turėjus kontaktą su užsikrėtusiuoju) tel. +370 52 649676.

Sveikatos linkėdama – Telšių rajono savivaldybė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt