Administracijos direktoriaus pavaduotojo vieta – vis dar laisva

Parašė:  2021-04-16

„Telšių ŽINIŲ“ redakciją pasiekė informacija, kad gegužės mėnesį antrą kartą slaptu balsavimu bus bandoma paskirti Telšių rajono savivaldybės tarybos narį Rimantą Adomaitį į Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas. Esą nepavykus pirmam bandymui ketinama vėl siekti užsibrėžto tikslo, tik jau labiau paskaičiavus.
Skaitytojams priminsime, jog pagal 2020 metų spalio 19-ąją pasirašytą trijų politinių partijų (Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių skyrius, Darbo partijos Telšių skyrius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Telšių skyrius) sutartį dėl atnaujintos valdančiosios koalicijos Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postas atiteko „darbiečiams“.
Pirmą kartą paskirti R. Adomaitį į minėtas pareigas valdantieji bandė šių metų vasario mėnesį. Tačiau paskelbus slapto balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad trūksta balsų sprendimui priimti. Iš 24 slapto balsavimo biuletenių vos vienuolika buvo galiojančių (13 negaliojančių). Pats R. Adomaitis, vengdamas pažeisti Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, nuo balsavimo nusišalino.
Remiantis redakcijos gauta informacija, siekiant turėti papildomą balsą vyksiančiame slaptame balsavime, į Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas pretenduojantis R. Adomaitis ketina atsisakyti Telšių rajono savivaldybės tarybos nario mandato. Jo vietą Taryboje užimtų pagal pirmumo balsus Darbo partijos porinkiminiame sąraše esantis Karolis Andrijauskas (praėjusią kadenciją ėjęs buvusio Telšių rajono savivaldybės mero Petro Kuizino patarėjo pareigas). Esą taip būtų sustiprinta vos vieno balso persvarą turinti valdančiosios koalicijos pozicija skiriant R. Adomaitį į naujas pareigas.
„Toks variantas yra, – „Telšių ŽINIOMS“ paprašytas pakomentuoti informaciją lakoniškai atsakė R. Adomaitis. – Visada yra galimybė atsisakyti mandato – tereikia tik prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai parašyti.“ Tačiau, anot politiko, apie tokį žingsnį Darbo partijos taryboje su partijos kolegomis dar nekalbėta.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Verslas parašė:

    Uspaskio vanduo yra h1o

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt