„Vasarojame drauge“

Parašė:  2013-07-22

Telšių rajono Janapolės pagrindinė mokykla dalyvavo projektų atrankoje ir, gavusi Telšių rajono savivaldybės finansinę paramą, birželį rengė dieninę vaikų vasaros poilsio stovyklą „Vasarojame drauge“ (projekto vadovė soc. pedagogė Jurgita Savickienė).
Programa skirta pradinių klasių socialiai remtiniems moksleiviams, mažas pajamas turinčių šeimų vaikams.
Janapolės pagrindinėje mokykloje į dieninę vasaros stovyklą susirinko pradinių klasių mokiniai, kuriuos pasitiko mokytojos Jurgita Savickienė ir Renata Kulevičiūtė. Penkios dienos stovykloje prabėgo labai greitai – veiklos buvo įvairios ir įdomios.
Pirmąją dieną išsiruošėme į žygį. Užsikūrėme laužą, kepėme dešreles, po sočių pietų visi minėme mįsles, žaidėme įvairius žaidimus. Antrąją stovyklos dieną vykome į Jomantų taką tyrinėti augalų, gyvūnų.  Važiavome į Palangą. Dar anksčiau atlikus apklausą paaiškėjo, kad ne visi vaikai yra matę jūrą…. Todėl didžiausias visų noras – nuvykti prie Baltijos jūros. Aplankę Gintaro muziejų ir užkopę į Birutės kalną, pagaliau išgirdo ošimą ir pamatė jūrą. Džiaugsmui nebuvo ribų. Vėliau patraukėme J. Basanavičiaus gatve. O kiek ten pramogų!
Kitą dieną susirinkome kūrybiškai nusiteikę į dailės kabinetą, kur mūsų jau laukė mokytoja Vaida Žernienė. Vaikai kruopščiai dirbo su modelinu – kiekvienas kūrė paveikslą. Na, o kol paveikslai džiūvo, mažieji piešė stovyklos įspūdžius, karpė karpinius, lankstė, darė bendrą projektinį darbą „Akvariumas“.
Paskutinį stovyklos rytą atvykome sportuoti. Mus mokyklos stadione pasitiko kūno kultūros mokytojas Mindaugas Savickis. Čia visų laukė jau parengtos įvairios užduotys. Nors ir paskutinė stovyklavimo diena, bet niekas neskubėjo skirstytis, nes dar laukė didžiulis tortas, kurį iškepė Margarita Pabijonavičienė. Pasmaguriavę mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, prizais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt