V. Bukauskas: „Sveikiname merą Petrą Kuiziną, nusprendus likti su Darbo partija ir mūsų komanda!“

Parašė:  2018-07-03

Džiaugiamės, kad suradome bendrą kalbą, sugebėjome išgirsti vieni kitus ir sulaukėme Petro Kuizino pareiškimo grįžti į Darbo partijos gretas.
Laikinas Telšių mero Petro Kuizino pasitraukimas iš Darbo partijos gretų atkreipė dėmesį į tas problemas, kai biurokratiniame kasdieniniame darbe, šurmulyje užmirštame komandinį darbą, o neretai ir patį žmogų. Visi lyg ir užsiima gerais, reikalingais darbais, lyg ir daro tą patį, bet ėjimas savais keliais ir vienas kito negirdėjimas kartais priverčia galvoti, kad tampame oponentais.
Laikinas Petro Kuizino pasitraukimas paskatino prie apvalaus stalo surinkti Telšių Darbo partijos tarybą, kurioje dalyvavo ir partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich. Prie bendro stalo visi galėjo išsikalbėti ir atkreipti dėmesį į trūkumus, kuriuos sugebėjo išdiskutuoti ir pašalinti.
„Visi sutarėme, kad bendrai su visa komanda privalome užbaigti darbus, kuriuos rinkimų metu pažadėjome Telšių rajono gyventojams, numatytus Darbo partijos Telšių skyriaus programoje“, – sako V. Bukauskas.
„Visi darome klaidų. Tačiau svarbiausia iš jų pasimokyti ir nebekartoti. Sprendimas pasitraukti buvo skubotas. Bet susirinkę įvertinome taip pasielgti paskatinusias priežastis ir džiaugiamės suradę bendrus sprendimus. Aš tvirtai nusprendžiau likti su savo komanda. Tikiu, kad su ja galiu nuveikti tikrai daug“, – sako Petras Kuizinas.
Savo nuomonę apie skyrių ir jo veiklą išsakė, darbus įvertino ir Darbo partijos pirmininkas V. Uspaskich.
„Darbo partijos Telšių skyrius yra vienas iš stipriausių, nuosekliausių. Tai skyrius, kuris rodo ir tikiu, kad toliau rodys puikius rezultatus per rinkimus. Telšių darbiečiai nesiblaško, nepasiduoda kitų partijų pagundoms, jų įtakai. Puikius rezultatus demonstruoja ir Darbo partijos Telšių skyriaus taryba. Reikiamu momentu ji sugeba priimti reikiamus sprendimus, ji sugeba diskutuoti, kalbėtis ir dirbti. Džiaugiuosi, kad skyrius vienas sėkmingiausių. Linkiu jam ir jo nariams tvirtybės ir toliau atstovaujant Darbo partijos vertybėms, programinėms nuostatoms, tikslams. Linkiu įgyvendinti bendruomenės iškeltus lūkesčius ir tikslus bei sėkmės artėjančiuose rinkimuose. Tikrai dar ne kartą atvyksiu į Telšių kraštą, susitiksiu su bendruomene ir su ja diskutuosiu“, – teigia Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.
Petras Kuizinas buvo atkreipęs dėmesį dėl neįvykusių tiesioginių partijos pirmininko rinkimų. Viktoras Uspaskich šį klausimą pasiūlė įtraukti į artimiausią Darbo partijos Tarybą.
„Palaikau šią iniciatyvą, ir rudenį partija tikrai gali organizuoti tiesioginius partijos pirmininko rinkimus. Noriu paaiškinti, kodėl šį kartą tokie rinkimai neįvyko.
Pirma priežastis: partija buvo skaldoma, padalinta į įvairias interesų grupes. Dėl tokios padėties nemažai žmonių paliko partiją. Valdymų organai tapo neveiklūs, partija nacionaliniu mastu politinėje arenoje nedalyvavo bei visiškai prarado Lietuvos žmonių pasitikėjimą. Ž. Pinskuvienė drauge su savo šalininkais sąmoningai paralyžiavo aktyvią partijos veiklą. Tai darė siekdama galutinai sužlugdyti Darbo partiją ir už kelias šiltas vietas parsiduoti Kirkilo naujai kuriamai partijai. Kas vėliau ir visiškai pasitvirtino. Nors ne vienerius metus šildėsi partijos populiarume, jojo ant partijos sprando ir kilo karjeros laiptais. Kaip jų padėka pasireiškia – matom visi. Kai tik partijoje kilo sunkumų, jie tapo politiniais išdavikais ir bandė papirkinėti Darbo partijos narius. Tikri darbiečiai nepasidavė tokioms pagundoms. Mano sugrįžimas į partijos gretas ir komandos sujungimas sužlugdė šitos išdavikų komandos užmojus ir jiems teko bėgti be partijos vėliavos ir dotacijų, skleidžiant melagingą informaciją, kad Darbo partija jungiasi su G. Kirkilo naujadaru. Visa tai mums teko ilgai neigti. Ir dabar apgauti žmonės grįžta atgal į Darbo partiją.
Antra priežastis: po Ž. Pinskuvienės atėjimo anksčiau prie Darbo partijos prisijungusios A. Paulausko ir G. Vagnoriaus politinės organizacijos nariai paliko Darbo partiją. Taip pat buvo nemažai sąrašinių, neegzistuojančių narių, kurių niekas nematė ir negirdėjo. Tai trukdo iš esmės nustatyti tikrą egzistuojančių narių skaičių, kurie ir turėjo dalyvauti tuose tiesioginiuose rinkimuose. Todėl tokių rinkimų surengti buvo tiesiog neįmanoma.
Šiandien partijoje įsivyravo stabilumas, identifikuoti visi partijos nariai, ir mes esame pasiruošę tokius tiesioginius partijos pirmininko rinkimus surengti. Artimiausiame Tarybos posėdyje aš pasiūlysiu tokią iniciatyvą. Tad kas išėjo iš partijos dėl tokios priežasties – galite grįžti ir aktyviai dalyvauti komandos veikloje“, – sako Darbo partijos pirmininkas V. Uspaskich.
Darbo partijos Telšių skyriaus pirmininkas, LR Seimo narys Valentinas BUKAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Vita parašė:

  Nu ne, tai jau tikrai. Cirkas išvažiavo, o klounai liko. Bet kur dar viena persona? Negi prie autobusų palikot autobusų stoty?

 2. Anonimas parašė:

  Ką čia ir bepasakysi. Norėjo Urbonu atsikratyti-nepavyko, bliaudamas metė partija o dabar vėl „kietas“. Eik tu iš čia pajace. Laikas Valentinui imtis veiklos. Viktoras prikibs, bet be Kuizinų.

 3. kazi parašė:

  jau spejom apsidžiaugti ir himnusn sugeidoti, kad Petras pranešė džiugi žini – neši kudašiu iš tos vėlek kaip ciusikas ant sardelių užkiba. vo macnas tu pone, kaip sake, musa teva. petrėli petrėli. niekes iš tavi nebųųs. susipirdelina du sykius kvadratu, kap saki matemaitikas mokytojs

 4. Ubagas parašė:

  Kodėl Zeniaus neprašot grįžti,todėl,kad ne meras,klounai gaila žmonės tamsūs dauguma nesupranta,,dėlioškių“o pats Seime su kuo dūda pūti?ar ne su kirkilu?

 5. buves partietis parašė:

  cia grizta cia iseina nesuprasi ju priezasciu

 6. Toma parašė:

  …na ir puikus ėjimas, kaip šachmatų lentoje, o dar puikesnis sugebėjimas pastatyti pavyzdžiu pritraukiant išėjusius iš darbo partijos narius grįžti, gerb. mero P. Kuizino poelgį. Gražiai išėjo ir dar gražiau sugrįžo. Vis gi reikia tik didžiuotis, tokiais išmąstymais. O ką daugiau daryti, kaip susigrąžinti išėjusius iš darbo partijos senbuvius ir tikrai kažkada buvusius puikius žmones…

 7. Anonimas parašė:

  Toma,Toma… kaip gaila man Tavęs…

 8. Rinkėjas mąstantis parašė:

  Absurdas,pons petrai.Tamstai,deja,jei eisi vėl į rinkimus tai patikėsim TIK ražę šluotą,kad abu su pinskuviene mesę š…apsikoptumete sukauptą per kadencijas.Kas liečia buką tai ten bukesnio ir nebūna,neapsirikit jo dievintojai.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
LILIPUTŲ CIRKAS – kovo 23 d. 12 val. Telšiuose! Jubiliejinė 30-mečio programa! (1)

DĖMESIO! Išsikirpus šią skrajutę, kurią rasite „Telšių ŽINIŲ“ laikraštyje – taikoma 1 Eur. NUOLAIDA. Garsiausia pasaulyje […]

2019-02-26
DŽENTELMENAI (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Paskutinį kovo sekmadienį bus įvedamas vasaros laikas. Kokia Jūsų nuomonė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt