Telšių futbolo ateitis perduodama į viešosios įstaigos rankas

Parašė:  2014-04-11

Praėjusiame Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje rajono politikai pritarė sprendimo projektui – įsteigti naują viešąją įstaigą „Telšių futbolo ateitis“. Naujai įstaigai iškelti uždaviniai: gerinti futbolo plėtrą ir vystymąsi Telšių rajone, sukurti ilgalaikę futbolo vystymosi strategiją, užtikrinti profesionalų vaikų ir suaugusiųjų parengimą futbolo srityje bei prisidėti prie vaikų ir suaugusiųjų užimtumo ir neigiamos socialinės aplinkos įtakos problemų sprendimo. Apie naująjį Savivaldybės „projektą“ kalbėjomės su Telšių rajono savivaldybės mero pavaduotoju Petru Kuizinu.
Antanas NEKRAŠIUS
Kai tiek šalies, tiek rajono biudžete trūksta lėšų, politikų sprendimas steigti naują įstaigą atrodo keistokas. „Taip. Iš pirmo žvilgsnio gali taip pasirodyti, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė vicemeras P. Kuizinas, – tačiau Tarybos sprendime aiškiai nurodoma, jog iš rajono biudžeto numatoma skirti tik 1 litą – steigėjo įnašui. VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ perims dalį funkcijų iš Telšių sporto ir rekreacijos centro. Kartu su funkcijomis atiteks ir joms skirti asignavimai.“ Anot P. Kuizino, Telšių sporto ir rekreacijos centras apima visą sportinę rajono veiklą, todėl darbo krūvis yra tikrai labai didelis. Dėl to kartais nukenčia kokybė.
„Futbolas – tai viena populiariausių sporto šakų visame pasaulyje, – kalbėjo vicemeras. – Taryba pritarė sumanymui atskirti ją nuo Telšių sporto ir rekreacijos centro. VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ rūpinsis tik futbolu: jo plėtra, jaunimo užimtumu, reprezentacinės komandos kūrimu, varžybų organizavimu ir t. t. Įstaiga galės pritraukti lėšų, panaudodama reklamą, ieškodama rėmėjų, organizuodama sportinius renginius. Galbūt jai perduosime ir Telšių centrinio miesto stadiono priežiūrą. Tai didžiulis darbas, kurį Telšių sporto ir rekreacijos centras su turimais žmogiškaisiais ištekliais vargu ar padarytų.“
Kokia įstaiga be darbuotojų? Nors oficialiai teigiama, jog VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ steigimas rajono kišenei kainuos tik vieną simbolinį litą, tačiau administracinė struktūra, kuri atsiras kartu su nauju dariniu, vis dėlto pareikalaus papildomų pinigų iš biudžeto, t. y. direktoriaus ir pusės etato buhalterio pareigybėms. Bet jų, anot P. Kuizino, reikės labai nedaug, nes didžioji dalis asignavimų kartu su funkcijomis bus perkelta iš Telšių sporto ir rekreacijos centro. Iš minėto centro į naujai steigiamą viešąją įstaigą pereis dirbti keturi treneriai. Vicemero teigimu, su visais keturiais treneriais buvo kalbėta ir šie sutiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt