Scenoje – „Bi tik bružėn“

Parašė:  2009-11-06

Muzika – geriausias būdas perduoti jausmus ir atverti širdį. Muziką galime kurti ir atlikti visaip. Vienas tokių būdų – grojimas gitara. Švelnūs gitaros garsai spalio 17 d. džiugino visus žiūrovus, susirinkusius į „Bi tik bružėn“ koncertą Telšių „Džiugo“ vidurinėje mokykloje.
„Bi tik bružėn“ – gitarų ansamblis, susikūręs jau daugiau nei prieš trejus metus. Iš pradžių buvęs įprastu mokyklos užklasinės veiklos būreliu, „Bi tik bružėn“ ansamblis, vadovaujamas Adolfo Lukošiaus, sukėlė gana nemažą Telšių jaunimo susidomėjimą. Kiekvienais metais į šį ansamblį ateidavo vis naujų narių ne tik iš „Džiugo“ vidurinės mokyklos, bet ir iš kitų Telšių ugdymo įstaigų. Susibūręs jaunimas mokėsi groti gitara ir šiais metais pristatė savo darbo rezultatus pirmajame autoriniame koncerte.
Spalio 17 dienos popietę atmosfera Telšių „Džiugo“ vidurinėje mokykloje buvo kiek kitokia nei įprastai. Į papuoštą mokyklos salę rinkosi žmonės, kurie vakarą norėjo praleisti klausydamiesi gitaros garsų ir gyvos muzikos. Koncertą pradėjo linksmai nusiteikę vedėjai. Jie pristatė „Bi tik bružėn“ ansamblį. Su ansamblio nariais visas dainas kartu atliko ir jų mokytojas. Pasirodė ir jaunieji „Bi tik bružėn“ muzikantai. Koncerte skambėjo įvairių stilių ir žanrų dainos, užsienio ir lietuvių atlikėjų hitai, dainuojamosios poezijos kūriniai, duetai, autorinė dviejų „Bi tik bružėn“ narių sukurta daina. Greta Kontvainytė, viena iš „Telšių ŽINIŲ“ konkurso „Jaunieji talentai“ laimėtojų, atliko kūrinį fleita, pritariant gitaroms. Koncertą vainikavo bendra daina „Vieną žiemą arba vasarą“.
Autorinis „Bi tik bružėn“ koncertas buvo puiki proga gerai ir jaukiai praleisti laiką, pamatyti jaunus žmones, kurie laisvalaikį leidžia prasmingai ir įdomiai. Jų darbo ir pastangų rezultatai akivaizdūs ir pastebimi. Džiugu, jog atsiranda tokių žmonių, kurie suburia jaunimą ir sudomina juos nauju užsiėmimu. Linkime „Bi tik bružėn“ komandai, kad šis pirmasis koncertas būtų gera pradžia tolimesnei jų veiklai ir kad nepritrūktų noro ir jėgų tobulėti bei džiuginti savo muzika Telšių žmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt