Kaziuko mugė „Bočių“ namuose

Parašė:  2018-03-09

Kovo 4 dieną Telšių miesto seniūnijos seniūnas Kazys Lečkauskas ir Pensininkų sąjungos „Bočiai“ Telšių bendrijos pirmininkas Kajetonas Šliogeris visus telšiškius pakvietė į šventinę Kaziuko mugę.
Prigužėjo pilni Telšių „Bočių“ namai! Mugėje prekiauta rankdarbiais, tautodailės dirbiniais, kaimiškų gėrybių siūlė įsigyti Janapolės, Žarėnų, Ryškėnų, Vembūtų ūkininkai. Čia pat vyko šventinė loterija (už 1 Eur). Jos metu telšiškiai laimėjo gyvą žąsį, kvietimus į LR Seimą, jubiliejinius „Bočių“ medalius, knygų ir kitų dovanų. Nelaimingų loterijos bilietų nebuvo!
O kai prekybininkų stalai aptuštėjo, prasidėjo šventinis koncertas. Skambiomis melodijomis džiugino kapelos iš Rainių, Telšių, Žarėnų.
Renginyje pasveikinti Kaziai ir Kazytės: Kazytė Kaminskienė, Kazys Gustys, Kazimieras Lečkauskas, Kazytė Bružienė, Kazimieras Stonys, Kazimieras Stanevičius, Kazys Pamedytis.
Šventinėje mugėje dalyvavo LR Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas, Administracijos direktorius Saulius Urbonas, Tarybos nariai ir kt.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. kurmis parašė:

    neblogai, ane….

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt