Gyventojai nerimauja: ar tinkamai Spindulio gatvėje klojamas asfaltas?

Parašė:  2017-07-28

Ryškėnuose asfaltuojama Spindulio gatvė. Atrodytų, reikia tik džiaugtis, tačiau gyventojų patirtis sako, jog šokinėti iš laimės lyg ir nėra ko: jų nuomone, ir plika ne specialisto akimi matoma, kad suformuotas prastas gatvės pagrindas.
Tai reiškia, jog asfalto danga ilgai nelaikys. Netruks atsirasti įtrūkimai, duobės ir pan. Kodėl toks išankstinis nusistatymas? Tam yra pagrindo, mat prieš keletą metų taip pat asfalto danga buvo patiesta Masčio gatvėje, Ryškėnuose. Gyventojai ir tuomet sakė, jog nieko gero iš to nebus, bet kas čia klausys paprasto žmogaus – nutiesė ir gana. Dabar gatvėje kaupiasi vanduo, yra duobių, nutrupėję kelkraščiai. Tad gyventojų nerimas pagrįstas.
Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus Statybos poskyrio vyriausiasis specialistas Antanas Lemežis gyventojų kvietimu buvo nuvykęs į vietą apžiūrėti, kaip vyksta darbai. Situaciją taip pat įvertino techninę priežiūrą atliekančios UAB „OR consultation“ specialistai Antanas Šernas ir Steponas Varkalis, su jais drauge vyko Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus Statybos poskyrio vedėjas Adomas Žvirzdinas.
Jo nuomone, darbai Spindulio gatvėje vyksta sklandžiai. Techninę priežiūrą vykdantys specialistai turėjo tik menkų pastabų. Pasiteiravus, kokios tai pastabos, A. Žvirzdinas informavo, jog ties vandens nubėgimu į griovį sudėti per stambūs akmenys, ten gruntas turėtų būti smulkesnės faktūros, kad vanduo neišplautų.
Tai gyventojus galime nuraminti, jog Spindulio gatvė problemų nekels?
„Viskas yra gerai. Kitaip negali būti“, – užtikrino Statybos poskyrio vedėjas.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt