Geriausi 2009 metų rajono sportininkai Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto treneriai išrinko po tris geriausius sportininkus iš vienuolikos rajone populiariausių sporto šakų. Dziudo imtynės Saulius Viesulas

Parašė:  2010-02-23

Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto treneriai išrinko po tris geriausius sportininkus iš vienuolikos rajone populiariausių sporto šakų.

Dziudo imtynės
Saulius Viesulas (gim. 1993 m.) – Lietuvos jaunių dziudo čempionas (tr. Stanislovas Mušauskas); Tomas Jakomas (gim. 1992 m.) – Lietuvos jaunių savigynos imtynių antrosios vietos laimėtojas (tr. Stanislovas Mušauskas); Domantas Rėkašius (gim. 1993 m.) – Lietuvos jaunių savigynos imtynių antrosios vietos laimėtojas (tr. Stanislovas Mušauskas).

Futbolas
Ignas Bagdonas (gim. 1992 m.) – „Masčio“ komandos žaidėjas, II lygos pirmenybių penktosios vietos laimėtojas (tr. Algirdas Kveinys); Vilius Bundulas (gim. 1992 m.) – „Masčio“ komandos žaidėjas, II lygos pirmenybių penktosios vietos laimėtojas (tr. Algirdas Kveinys); Manfredas Bulaš (gim. 1992 m.) – „Masčio“ komandos žaidėjas, II lygos pirmenybių penktosios vietos laimėtojas (tr. Algirdas Kveinys).

Krepšinis
Donatas Norkus (gim. 1990 m.) – Lietuvos jaunių čempionato III diviziono antrosios vietos laimėtojas (tr. Rimvydas Šiaudkulis); Laurynas Kaveckis (gim. 1990 m.) – Lietuvos jaunių čempionato III diviziono antrosios vietos laimėtojas (tr. Rimvydas Šiaudkulis); Aušridas Petraitis (gim. 1989 m.) – rajono suaugusiųjų pirmenybių nugalėtojas (tr. Rimvydas Šiaudkulis).

Kultūrizmas ir fitnesas
Zita Satkauskaitė (gim. 1988 m.) – Europos jaunimo kultūrizmo ir fitneso čempionato pirmosios vietos laimėtoja (tr. Slavomir Marjan Lučun); Ovidijus Vaitkevičius (gim. 1992 m.) – Lietuvos jaunimo jėgos trikovės čempionato pirmosios vietos laimėtojas (tr. Slavomir Marjan Lučun); Samanta Savickytė (gim. 1992 m.) – Lietuvos jaunimo fitneso čempionato pirmosios vietos laimėtoja (tr. Slavomir Marjan Lučun).

 Lengvoji atletika
Simona Rupeikaitė (gim. 1992 m.) – Europos jaunimo olimpinio festivalio žaidynių jaunių grupėje disko metimo rungtyje ketvirtosios vietos laimėtoja (tr. Zenonas Rupeika); Diana Pranckutė (gim. 1993 m.) – Baltijos jūros šalių jaunių žaidynių 100 metrų barjerinio bėgimo rungties trečiosios vietos laimėtoja (tr. Dalia Pranckuvienė); Simona Margelytė (gim. 1992 m.) – Lietuvos jaunių pirmenybių šuolio į aukštį antrosios vietos laimėtoja (tr. Lina Kaveckienė).
Plaukimas
Nikodemas Kilmonas (gim. 1994 m.) – Lietuvos jaunučių olimpinio festivalio varžybų 100 metrų plaukimo nugara ketvirtosios vietos laimėtojas (tr. Galina Šidiškienė); Gintarė Remezaitė (gim. 1996 m.) – Lietuvos jaunučių olimpinio festivalio varžybų 100 metrų plaukimo peteliške penktosios vietos laimėtoja (tr. Galina Šidiškienė); Paulius Vargalis (gim. 1993 m.) – jaunių VIII Pasaulio lietuvių žaidynių 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi trečiosios vietos laimėtojas (tr. Galina Šidiškienė).

Sportiniai šokiai
Šarūnas Urnikis (gim. 1993 m.) ir Eglė Gilytė (gim. 1994 m.) – Lietuvos jaunimo reitingo varžybose „Šiauliai-2009“ šešių šokių grupėje trečiosios vietos laimėtojai (tr. Daina Dutkienė); Aurimas Strižanas (gim. 1992 m.) ir Ieva Urbonaitė (gim. 1994 m.) – Lietuvos jaunimo pirmenybių standartinių šokių grupėje Lotynų Amerikos šokių programoje ketvirtosios vietos laimėtojai (tr. Daina Butkienė).

Stalo tenisas
Paulius Storpirštis (gim. 1991 m.) – Pabaltijo čempionato „Butterfly baltic cup“ šeštosios vietos laimėtojas (tr. Remigijus Gustys); Ingrida Šopaitė (gim. 1992 m.) – Telšių r. suaugusiųjų moterų čempionė (tr. Remigijus Gustys); Paulius Keinys (gim. 1994 m.) – Pabaltijo jaunučių čempionato ketvirtosios vietos laimėtojas (tr. Alvidas Mikalauskas).

Sunkioji atletika
Laurynas Labžintis (gim. 1993 m.) – Baltijos šalių jaunių žaidynių čempionas (tr. Zigmontas Šimkus); Justinas Juras (gim. 1991 m.) – Lietuvos suaugusiųjų čempionato antrosios vietos laimėtojas (tr. Alfredas Damanskis); Linas Kvietkauskis (gim. 1991 m.) – Lietuvos suaugusiųjų čempionato ketvirtosios vietos laimėtojas (tr. Zigmontas Šimkus).

Šachmatai
Rolandas Kinčinas (gim. 1971 m.) – rajono suaugusiųjų pirmenybių čempionas (tr. Vytautas Gembutas); Eugenijus Taujanskis (gim. 1960 m.) – „Žemaitijos krašto taurės“ varžybų komandinėje įskaitoje pirmosios vietos laimėtojas (tr. Vytautas Gembutas); Kristina Puidokaitė (gim. 1990 m.) – rajono suaugusiųjų pirmenybių čempionė (tr. Vytautas Gembutas).

                     Tenisas
Sigitas Motuzas – Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių pirmosios vietos laimėtojas; Virginija Svotienė – atviro Lietuvos senjorų teniso čempionato, tarptautinio veteranų turnyro „Palanga open 2009“ antrosios vietos laimėtoja; Virginijus Songaila – rajono suaugusiųjų teniso čempionas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar norėtumėte, kad ugdymas nuo rugsėjo 1-osios vyktų nuotoliniu būdu?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt