Dar kartą apie šiukšles: dėl lengvatų nebijokite užsukti į seniūniją

Parašė:  2010-05-18

„Telšių ŽINIŲ“ redakcijoje apsilankė viena pensininkų šeima, gyvenanti netoli Dūseikių gyvenvietės. Žmonės skundėsi, kad jiems konteinerį su atliekomis, norint, kad jos būtų išvežtos, reikia vilkti iki vos ne už pusę kilometro esančio pagrindinio kelio. Gyventojai teigė, kad jie už šią paslaugą moka net 80 Lt, o jų atliekų konteineris ne visada būna pilnas.
„Nors ir sunku bei sveikata ne ta, mes sutiktume su šiuo nepatogumu – vilkti atliekas iki pagrindinio kelio, – kalbėjo gyventojai. – Tačiau norėtume, jog ir kaina, kurią mes mokame, šiek tiek būtų sumažinta. Juolab kad nepridedame pilno konteinerio atliekų. Mums pakaktų, jei šiukšles išvežtų porą kartų per mėnesį.“
„Šiuo atveju patarčiau žmonėms kreiptis į savo seniūną arba į UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ (TRATC) atliekų koordinatorių Telšių rajone Vaclovą Gudauską, – „Telšių ŽINIOMS“ kalbėjo Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Julius Lečkauskas. – Šiems gyventojams, pagal Telšių rajono savivaldybės tarybos patvirtintas Atliekų tvarkymo taisykles, turėtų būti taikomos lengvatos. Vienas ar kitas darbuotojas atvažiuos į vietą bei išsiaiškins visą situaciją ir, jei priklausys, bus pritaikytos rinkliavos lengvatos.“ TRATC atliekų koordinatorių Telšių rajone V. Gudauską galima rasti adresu: Kęstučio g. 11, Telšiai, arba telefonu 8 699 60135.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Meras siūlo Tarybai atleisti A. Ba­ce­vi­čių iš An­ti­ko­rup­ci­jos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­ko pa­rei­gų. Ar tam pritariate?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt