Viešvėnų seniūnijos Dargvainių kaime esanti Virginijos klėtelė rugpjūčio mėnesį minės gyvavimo penkmetį. Muziejaus įkūrėjai tautodailininkei Virginijai Dirvonskienei per kelerius metus pavyko sukaupti nemažai eksponatų. Didžiausią dėmesį moteris skiria linui, todėl muziejuje eksponuojami lino apdirbimo įrankiai bei lininiai audeklai.
Per penkerius gyvavimo metus Virginijos klėtelėje sukaupta nemažai senovinių daiktų: skrynių, baldų bei linų apdirbimo įrankių: kultuvių, mintuvų, šukuočių, brauktuvių, ratelių, vytuvų, mastuvų, staklių ir kt. Per du aukštus esantis muziejus vos talpina sukauptus audinius, kurių priguldytos pilnos skrynios. Visa, kas yra muziejuje, – tai dovanos iš kaimynų, giminaičių ir kt. Eksponatų moteris sako neparduodanti, tik vieną itin seną ratelį kažkada yra padovanojusi.
Pravėrus muziejaus duris, pirmiausia lankytoją pasitinka senos staklės, prie kurių Virginija leidžia savo laisvalaikį. Tautodailininkė tikino, jog audimas nėra sudėtingas darbas, galbūt šiek tiek sunkiau yra pasiruošti skales, užsitaisyti siūlus. „Mūsų giminėje austi mokėjo daugelis – mane mokė močiutė ir mama, o aš žinias perdaviau savo šeimai – penkiems vaikams“, – sakė Virginija.
Dažniausiai tautodailininkė sulaukia įvairių užsakymų iš užsieniečių. Juos ypač domina linas, o dar labiau žavi rankų darbas. V. Dirvonskienė dažniausiai audžia drobes tautiniams rūbams, rankšluosčius, staltieses, paklotus ir pan. Moters darbai išsibarstę ne tik po Lietuvą, bet daugelis jų pasiekė net Prancūziją, Vokietiją, Švediją, Australiją ir kt.
Virginijos klėtelę pamėgo ne tik suaugę – čia mielai svečiuojasi ir vaikų grupės. Pastariesiems rengiamos įvairios stovyklos, organizuojami mamos ir dukros savaitgaliai. Visi lankytojai džiaugiasi puoselėjamu grožiu, sukauptų eksponatų gausa.