Telšiuose lankėsi aplinkos ministras K. Mažeika

Parašė:  2019-07-09

Telšių ir Plungės rajonuose lankėsi aplinkos ministras Kęstutis Mažeika. Jį pasitiko Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir jo patarėjas Česlovas Ubartas, Administracijos direktorius Imantas Motiejūnas, taip pat Plungės, Mažeikių rajonų, Rietavo savivaldybių merai, vicemerai, administracijų direktoriai.
Vizito pradžioje aplankyta Plungės rajone veikianti uždaroji akcinė bendrovė Telšių regiono atliekų tvarkymo centras, įdiegusi ir eksploatuojanti regioninę atliekų tvarkymo sistemą, apimančią atliekų surinkimą, vežimą, perdirbimą ir šalinimą visoje Telšių, Plungės, Mažeikių rajonų ir Rietavo savivaldybių administruojamoje teritorijoje.
UAB Telšių regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Rimantas Adomaitis pristatė bendrovės veiklą, jos rezultatus ir tobulinimo galimybes, vėliau su minėtųjų savivaldybių merais, vicemerais ir administracijų direktoriais diskutuota apie aplinkos apsaugos reikalavimus, naujoves, projektus ir rajonų poreikius vykdyti aplinkos apsaugos veiklas.
Toliau aplinkos ministro K. Mažeikos vizitas tęsėsi Telšiuose, bendrovėje „Telšių vandenys“, kurios paslaugomis naudojasi 621 įmonė, 5 927 privačių namų savininkai ir 8 384 daugiabučių gyvenamųjų namų butų savininkai.
Susitikime bendrovės direktorius Alvydas Jasevičius pristatė jau baigtus ir šiuo metu įgyvendinamus projektus („Telšių miesto nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcija padidinant fosforo išvalymo efektyvumą“ ir kt.), aptarė įvairias vandens tiekimo aktualijas.
Meras K. Gusarovas paprašė aplinkos ministro tarpininkauti dėl lėšų skyrimo projektams „Telšių dumblo apdorojimo įrenginių statyba“ ir „Paviršinių nuotekų infrastruktūros plėtra Telšių rajone“.


Apsilankyta UAB „Telšių vandenys“ valymo įrenginiuose. Vien miesto valymo įrenginiuose per parą sulaikomos 3–4 tonos teršalų. Sulaikytos nuosėdos (dumblas) apdorojamos 2011 metais rekonstruotame dumblo nusausinimo korpuse, kuriame su gravitacinių plokščių pagalba dumblas, susimaišęs su flokuliantu, nusausinamas.
Vėliau aplinkos ministrui K. Mažeikai pristatytas Masčio ežero pakrantės tvarkymo darbų projektas, aprodyti Masčio ežero pakrantėje atlikti ir šiuo metu atliekami darbai.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Mačernis parašė:

    Kažin ar su ,,zadanija“reikalus aptarė?jis jukTelšiuose už,,dėlioškes“atsakingas

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt