Sveikatingumo maratonas 2015

Parašė:  2015-06-26

Birželio 5 d. poilsio namuose „Germanto vila“ prie gražuolio Germanto ežero nuo pat ryto sklido skardus vaikų juokas, šurmuliavo žvejai, pokštavo vyresniosios kartos atstovai iš įvairių rajono nevyriausybinių organizacijų. Čia Telšių rajono sveikatą stiprinančių įstaigų ir organizacijų tinklo koordinacinė taryba organizavo saugios ir sveikos vasaros atidarytuves „Tau duotas vienas gyvenimas… Saugok jį“. Renginyje dalyvavo per 90 NVO atstovų ir ugdymo įstaigų ugdytinių.
VĮ „Telšių regiono keliai“ specialistai Arūnas Raibužis ir Vygantas Mikuta naujoviškai tikrino dalyvių saugumo keliuose ir gatvėse žinias.
Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai Mantas Karečka ir Asta Fabijonavičiūtė tikrino dalyvių pasirengimą tinkamai rūšiuoti atliekas, sveikai ir saugiai elgtis įvairiose situacijose.
Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus specialistai, narai gelbėtojai stovyklautojus supažindino su įranga bei praktiškai Germanto ežere demonstravo narų darbą vandenyje.
Vyriausiasis specialistas Gintas Pučkorius papasakojo apie dažniausiai pasitaikančių gaisrų kilimo priežastis, paaiškino, kaip saugiai naudoti atvirus ugnies šaltinius, kokių veiksmų imtis, jei kiltų gaisras.
Civilinės saugos skyriaus vyresnioji specialistė Remigija Galdikienė įspėjo ir apie tykančias nelaimes prie vandens.


Vyriausiasis specialistas Algirdas Žvirzdinas priminė apie Gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistemą.
Renginį nuspalvino skambios net dviejų Telšių rajono neįgaliųjų draugijos ansamblių atliekamos dainos.
Telšių rajono sveikatą stiprinančių įstaigų ir organizacijų tinklo koordinacinės tarybos pirmininko pavaduotoja Valė BERŽIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritariate, kad Regioninės Telšių ligoninės dalininke taptų LR sveikatos apsaugos ministerija?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt