Stalo tenisininkų varžybos

Parašė:  2018-06-01

Gegužės 13 d. Klaipėdoje baigėsi Žemaitijos regiono vaikų lygos stalo teniso varžybos. Finaliniame etape dalyvavo 48 vaikai, iš viso lygoje savo jėgas išbandė 86 vaikai. Po ketvirto finalinio turo berniukų mini jaunučių grupėje absoliučiu pirmenybių čempionu tapo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Arnas Saparis, surinkęs 388 taškus, antra vieta atiteko Adui Vaitkui iš Klaipėdos (382 taškai), trečia vieta – Kevinui Liutkui iš Telšių (352 taškai).
Gegužės 16 d. Mažeikiuose vyko Lietuvos mini jaunučių (gim. 2007 m. ir jaunesnių) asmeninių stalo teniso pirmenybių zoninės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai: Ema Jokubauskaitė, Eva Jokubauskaitė, Akvilė Martinavičiūtė, Arnas Saparis, Kevinas Liutkus, Vytautas Jančiauskas, Tėjus Šverebas ir Vilius Žvirzdinas. Geriausiai sekėsi žaisti K. Liutkui, jis atrankinėse varžybose tarp 16 dalyvių iškovojo pirmą vietą, trečią vietą užėmė A. Saparis, septintas liko V. Jančiauskas. Visi trys pateko į finalines varžybas, kuriose penkių zonų geriausi jaunieji stalo tenisininkai kovos dėl čempiono vardo. Mergaičių grupėje geriausiai sekėsi Evai ir Emai Jokubauskaitėms, jos zonoje iškovojo trečią ir ketvirtą vietas, kartu iškovodamos teisę dalyvauti finaliniame etape.
Gegužės 18, 19 dienomis Jonavos sporto arenoje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas treneriams Valerijui Moskovkai ir Violetai Šimanskienei atminti. Į šį turnyrą buvo pakviesti geriausi 2003 m. gim. Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkai D. Petrauskas ir N. Gustys. 2007 metų ir jaunesnių mini jaunučių grupėje Telšiams atstovavo A. Saparis, K. Liutkus ir V. Jančiauskas. 2003 metų grupėje dalyvavo 47 sportininkai iš Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir Latvijos. Geriausiai sekėsi žaisti N. Gusčiui. Pogrupyje Nojus nugalėjo visus varžovus, finaliniame šešioliktuke laimėjo pirmas dvi kovas, trečioje kovoje rezultatu 1:3 nusileido panevėžiečiui M. Glodeniui, rezultatu 3:0 įveikė kaunietį R. Kisielių ir iškovojo trečią vietą. D. Petrauskas užėmė dešimtą vietą. Mini jaunučių grupėje geriausiai sekėsi A. Sapariui, jis tarp 40 dalyvių laimėjo dvyliktą vietą.
Treneris Remigijus GUSTYS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt