Socialinei darbuotojai lankant rizikos šeimas, subadytos mašinos padangos

Parašė:  2017-11-21

Telšių rajono Degaičių seniūnijos Birikų kaime socialinei darbuotojai lankant socialinės rizikos šeimas, subadytos seniūnijos automobilio „Ford Fiesta“ padangos. Mašina buvo su skiriamaisiais ženklais.
Giedra AKAVICKIENĖ
Pasak Degaičių seniūno Antano Kontrimo, kiekviena padanga aštriu daiktu perdurta 3–5 kartus, todėl neabejojama, kad tai grasinimas.
Turtinė žala įvertinta 550 eurų. Dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, nustatinėjami įtariamieji.
Seniūno teigimu, nusikaltimas įvykdytas gyvenvietėje, kur turėjo būti liudininkų. Tačiau niekas nieko nesako, žmonės greičiausiai bijo, kad naktį gali sulaukti keršto, pavyzdžiui, išdaužys namų langus ar padegs. Todėl patogiau tylėti.
Tačiau seniūnas nepraranda optimizmo. Jis įsitikinęs, kad kaltininkas bus nustatytas. Tad jeigu gražiuoju neatlygins seniūnijai padarytų nuostolių, paduos į teismą.


Kaip pasakojo A. Kontrimas, tądien socialinė darbuotoja lankė Birikų kaimo šeimas, auginančias vaikus ir turinčias problemų dėl alkoholio vartojimo ar socialinių įgūdžių stokos.
Viena iš versijų – kad automobilio padangas subadė kažkas iš lankomų šeimų. Blogus įtarimus, anot seniūno, patvirtina tai, kad darbuotojai anksčiau buvo grasinta: esą ilgai čia nevažinėsi ir netrukdysi įprasto kaimo gyvenimo.
Žinoma, prižiūrimos šeimos norėtų, kad jų niekas nekontroliuotų, daryti ką nori.
„Įsivaizduokite, šeimynėlė „baliavoja“, o atvažiuoja socialinė darbuotoja ir trukdo. Tad būta tokių kalbų, kad subadys padangas. O ką mes galime padaryti – sargo juk nenusamdysime, kad dar automobilį saugotų. Seniūnijai tai per didelė prabanga“, – teigė seniūnas.
Iš lankomos šeimos namo išėjusi socialinė darbuotoja įsėdo į mašiną, nuvažiavusi apie porą šimtų metrų suprato, kad kažkas negerai. Automobilis pradėjo barškėti. Paskambinusi seniūnui pranešė, kad, matyt, netyčia pradūrė padangą.
Kol seniūnas organizavo padangų atvežimo ir pakeitimo operaciją, sulaukta dar vieno skambučio. Darbuotoja jau pranešė apie tris išsileidusias padangas. Seniūnijos vadovas teigė, kad gerai, jog į įvykio vietą išsiuntęs specialistą su keturiomis žieminėmis padangomis, nes šiam atvažiavus, jau buvo visos padangos tuščios.
„Gerai, kad moteris nespėjo išvažiuoti į plentą Šiauliai–Palanga, kur didesnis greitis, o padangos išsileido bevažiuojant žvyrkeliu. Galima sakyti, pavyko išvengti didelės nelaimės“, – sakė A. Kontrimas.
„Ką gali žinoti, kitąkart gali nupjauti stabdžių žarnelę“, – apie socialinių darbuotojų kasdienybėje tykančius pavojus kalbėjo seniūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Benas parašė:

    Tipo-čia mūsų teritorija. 1995-1999 girdėtas lozungas. Linkiu sėkmės. Laimingi vaikai atlieka savo darbą, dėl ko visų ministrų tame tarpe ir Skvernelio buvo panaikinta Nepilnamečių inspekcija policijoje. Kur archyvai? Sunaikinti?

  2. Augis parašė:

    Buvo ir pas mane kaimynai nenormalūs. Pastoviai kokios nesamonės su jais. Tai laikraščius paima, tai kokią nesamonę. Vieną kartą susipykome dėl stovejimo vietos, tai kitą rytą atėjas pamačiau, kad padangos suvarytos. Neturiu ką ir bepridurti. Stengiamės nebesivelt į jokį konfliktą su jais. Gerai, kad žinau kur galima kokybiškas ir naujas pigiai nusipirkti. Jei netyčia ir jums taip nutiktų apie padangėles informacijos, čia galit rast

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritariate, kad Regioninės Telšių ligoninės dalininke taptų LR sveikatos apsaugos ministerija?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt