Seniūnas Darius Martinkus: „Nevarėnai man artimas ir mielas širdžiai miestelis“

Parašė:  2021-03-26

Kovo 9 dieną Nevarėnų seniūnijos seniūno pareigas pradėjo eiti Darius Martinkus. „Telšių ŽINIŲ“ skaitytojams pristatome trumpą interviu su naujuoju seniūnijos šeimininku.
– Papasakokite apie save.
– Gimiau ir užaugau Telšiuose. Mokiausi Telšių 4-ojoje vidurinėje mokykloje – dabartinėje „Atžalyno“ progimnazijoje. Ją baigęs dirbau Gadūnavo seniūnijos Gedrimų kultūros namų direktoriumi. Vėliau įstojau mokytis į Šiaulių pedagoginį institutą, kurį 1996 m. sėkmingai baigiau ir įgijau pradinio mokymo pedagogikos ir darbų mokytojo specialybę bei bakalauro laipsnį.
1996–2002 m. likimas nuvedė į Kelmės rajoną. Ten dirbau mokytoju Kražių, Butkiškės, Albinavos mokyklose.
2002 m. grįžau į gimtąjį kraštą ir laimėjęs konkursą pradėjau dirbti Lieplaukės pagrindinės mokyklos direktoriumi. Vėliau savo darbinę veiklą tęsiau Jaunimo mokykloje – ėjau direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas, taip pat laikinai teko eiti ir šios mokyklos direktoriaus pareigas. Reorganizavus mokyklą, dirbau Suaugusiųjų mokyklos Jaunimo ugdymo skyriaus vedėju.
2019 m. užsiėmiau individualia veikla.


2020 m. rugsėjo 1 d. grįžau atgal į mokyklą – ėmiau dirbti Skuodo rajono Ylakių gimnazijoje technologijų mokytoju.
Na, o šiemet laimėjęs konkursą, nuo kovo 9 dienos pradėjau eiti Nevarėnų seniūnijos seniūno pareigas.
Esu vedęs, turiu du vaikus. Žmona – „Atžalyno“ progimnazijos mokytoja. Dukra Greta – „Atžalyno“ progimnazijos moksleivė, sūnus Tomas – Kauno technikos kolegijos studentas.
Laisvalaikiu skaitau knygas, mėgstu dirbti sode, domiuosi sveika gyvensena. Mėgstu bendrauti, imtis iniciatyvos.
– Kodėl nusprendėte tapti Nevarėnų seniūnu?
– Nevarėnų seniūno pareigas pasirinkau todėl, kad šis kraštas man artimas. Petraičių kaime yra gimę mano seneliai. Atsimenu, kaip su tėveliais lankydavomės pas „babą“, kuri gyveno miestelio centre šalia Burbesio. Apsilankydavome pas tėvelio brolius, tetas, gyvenančius Nevarėnuose. Todėl Nevarėnai man artimas ir mielas širdžiai miestelis.
– Kaip priėmė Jus seniūnijos gyventojai, kolektyvas?

– Kolektyvas mane pasitiko maloniai, nuoširdžiai. Seniūnijos darbuotojai – aktyvūs, iniciatyvūs, puikiai savo darbą išmanantys specialistai. Nuo pirmos dienos jaučiu visokeriopą jų pagalbą ir paramą.
– Kokias pagrindines problemas matote seniūnijoje ir kaip ketinate jas spręsti?
– Aktualiausios problemos – tai kelių būklė, viešųjų erdvių priežiūra, viešųjų erdvių apšvietimas, socialinė pagalba vyresnio amžiaus žmonėms, daugiavaikėms šeimoms. Nuo pirmos darbo dienos stengiuosi bendrauti su žmonėmis ne tik Nevarėnuose, bet ir Nerimdaičiuose bei Mitkaičiuose. Stengiuosi suprasti gyventojus slegiančias negandas ir ieškoti galimų sprendimo būdų. Galiu pasidžiaugti aktyvia bendruomenių veikla ir tikiuosi konstruktyvaus bendradarbiavimo.
– Į kokius darbus pirmiausia ketinate orientuotis? Kokius pagrindinius tikslus esate išsikėlę?
– Džiaugiuosi, kad mano gyvenime įvyko kardinalių pokyčių ir šiandien esu seniūnijoje. Seniūnas yra arčiausiai paprasto žmogaus, geriausiai žino visas gyventojų bėdas ir lūkesčius. Mano tikslas – stiprinti savivaldą, bendradarbiauti su įvairiomis tarpinstitucinėmis organizacijomis sprendžiant gyventojų problemas.
Labai džiaugiuosi, kad Nevarėnų seniūnija tapo 2021 m. Lietuvos mažąja kultūros sostine. Tai rodo, kad miestelio bendruomenė yra aktyvi, iniciatyvi ir puikiai dirbanti.
Didelį dėmesį skirsiu Burbesio tvenkinio valymo ir rekreacinės teritorijos sutvarkymo darbams. Skatinsiu gyventojus aktyviai reikšti savo idėjas, kartu svarstysime, kaip jas įgyvendinti. Aktyvinsiu seniūnaičių ir bendruomenių pirmininkų bendradarbiavimą ir bendro tikslo siekimą – dėl Nevarėnų krašto žmonių gerovės. Tikiuosi nuoširdaus ir atviro bendravimo.


Susisiekti su Nevarėnų seniūnijos seniūnu Dariumi Martinkumi galite tel.: 8 611 70729, (8 444) 44146 arba atvykę į seniūniją.


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. parašė:

  Sėkmės, Dariau, šaunus žmogus esi, o tai svarbiausia. Kai yra meilė žmonėms gali dirbti bet kur. Tikiu, kad seniūnijoje seks gerai tvarkytis.

 2. Gyventoja parašė:

  Atsargiai reikėtų vertinti seniūno kompetensijas,seniūnijai vadovauti,tai ne mokykloje darbelius dėstyti,be to,kad buvusi seniūnė aukštai kartelę paliko užkėlusi.Norėtusi kad ir toliau seniunija tvarkytusi gerai nevarėniškių labui.

 3. vietinis parašė:

  ne proto bokstas,jei pradiniu klasiu mokytoju tesugebejo issimokslinti…))

 4. Jonis parašė:

  Įdomu kokius mokslus kritikuotojai pabaigę?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt