Sėkmingas futbolo klubo FC „Džiugas“ pirmasis sezonas

Parašė:  2014-12-02

Lapkričio 22-osios vakarą šiais metais įsteigta VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ organizavo futbolo šventę už stadiono ribų. Gausus būrys verslo, politikos, žiniasklaidos, sporto atstovų, įstaigos auklėtinių tėvelių ir komandos narių rinkosi į futbolo klubo FC „Džiugas“ pirmojo sezono uždarymo vakarą.
Renginys buvo skirtas prisiminti Telšių futbolo metų įvykiams, pasidžiaugti naujos įstaigos nuveiktais darbais, pasiektais rezultatais ir, žinoma, padėkoti visiems, kurie buvo šalia ir visokeriopai prisidėjo prie futbolo vystymo.
Vakaro dalyviai pirmieji išgirdo Kęstučio Jablonskio FC „Džiugas“ sukurtą himną.
Renginio svečius pasveikino VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ direktorius Martynas Armalis. Jis, apžvelgęs metų įvykius, prisiminė FC „Džiugas“ surengtą pasaulio futbolo čempionato finalo tiesioginę transliaciją Telšių amfiteatre bei organizuotą totalizatorių internete, pirmąją tarptautinių varžybų praktiką žaidžiant prieš Telšių r. savivaldybės partnerių Bassum miestelio iš Vokietijos komandą, sėkmingą Telšių atstovavimą LFF II lygoje, dalyvavimą ir prizų dalijimą Telšių miesto šventėje, kituose projektuose.
Paminėti ir sėkmingi vaikų pasirodymai privačiuose turnyruose bei Lietuvos vaikų ir jaunių pirmenybėse.
Už ryžtą ir priimtą iššūkį persikelti į naują futbolo įstaigą, už atsakingą ir kantrų darbą su vaikais VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ direktorius padėkos raštus įteikė visiems futbolo treneriams: M. Šlutai, M. Skiočiui, A. Kveiniui, V. Vasiliauskui ir A. Štramaičiui.


Už padovanotą mokomąją futbolo treniruočių medžiagą ir partnerystės su Miuncheno futbolo mokykla pradžią padėkota joje dirbančiam, Vokietijoje gyvenančiam telšiškiui Gediminui Šiugždai.
Šventiškiausia renginio dalimi tapo pagrindinės Telšių miesto komandos FC „Džiugas“ pagerbimas už iškovotą II vietą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Pirmaisiais metais suburta komanda II lygoje sužaidė 16 varžybų, iš jų tik vienerios žaistos „namų“ aikštėje, iškovota 11 pergalių, buvo 2 lygiosios, 3 pralaimėjimai. LFF taurėje sužaistos trejos varžybos, pasiektas III etapas.
Papildomai buvo apdovanoti vyriausias (R. Stankus) ir jauniausias (A. Rudokas) komandos žaidėjai, rezultatyviausias žaidėjas E. Stonkus bei ištikimiausi fanai ir pagalbininkai, visada buvę kartu.
VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ veikla pasidžiaugė ir FC „Džiugas“ suaugusiųjų komandą pasveikino bei sėkmės palinkėjo LR Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas, Sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas ir Telšių apskrities futbolo federacijos (TAFF) prezidentas Leonas Dunauskas.
Renginio metu nuoširdžiai padėkota visiems 2014 m. įstaigos partneriams ir rėmėjams. Sveikinimus palydėjo Kęstučio Jablonskio ir grupės koncertas.
M. Armalis įžvelgė ir pristatė poreikį pagrindinei komandai būtinai dalyvauti LFF I lygoje ir taip dovanoti Telšių miestui daugiau futbolo švenčių, aukštesnį futbolo lygį. Tai skatintų jaunimą tobulėti ir priverstų lygiuotis į reprezentacinės komandos žaidėjus. Taip pat atkreiptas dėmesys, kad, pagaliau turint šiuolaikiškas futbolo aikštes ir geresnes treniruočių sąlygas, bus numatoma skirti daugiau dėmesio vaikų treniruočių metodikai vesti, Telšiuose bus organizuojama daugiau įvairių turnyrų tiek vaikams, tiek mėgėjams rajono, respublikiniu ar tarptautiniu lygmeniu.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritariate, kad Regioninės Telšių ligoninės dalininke taptų LR sveikatos apsaugos ministerija?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt