Ras­tas 22 me­tus ieš­ko­tas gink­las

Parašė:  2018-10-05

Dėl Tryš­kių mies­te­ly­je nu­ti­ku­sios is­to­ri­jos pra­dė­ti net du iki­teis­mi­niai ty­ri­mai: vie­nas – dėl fi­zi­nio skaus­mo su­kė­li­mo, kur 52 me­tų vy­ras pri­pa­žin­tas nu­ken­tė­ju­siuo­ju, o ki­tas – dėl ras­to gink­lo, kur mi­nė­tas as­muo ta­po įta­ria­muo­ju.
Gied­ra AKA­VIC­KIE­NĖ
Vis­kas pra­si­dė­jo nuo to, kad rug­sė­jo 29 d., apie 19.40 val., Tryš­kiuo­se iš­ger­tu­vių me­tu ki­lo gin­čas. Su­muš­tas šei­mi­nin­kas iš­kvie­tė po­li­ci­ją. Nu­ken­tė­ju­sy­sis tvir­ti­no, kad 34 me­tų sve­čias spy­rė jam į vei­dą ir pa­bė­go.
Į įvy­kio vie­tą at­vy­kus po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams, su­muš­ta­jam nu­sta­ty­tas sun­kus, 2,93 pro­m., gir­tu­mas.
Be to, vi­zi­to me­tu na­muo­se po­li­ci­nin­kai ap­ti­ko ne­tei­sė­tai lai­ko­mą gink­lą. Iš tryš­kiš­kio paim­tas ne­tei­sė­tai lai­ko­mas pis­to­le­tas „Ot­her 5021“. Kaip paaiš­kė­jo, šio gink­lo nuo 1996 me­tų ieš­ko­jo Jur­bar­ko ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to pa­rei­gū­nai.
Dėl ne­tei­sė­to dis­po­na­vi­mo šau­na­mai­siais gink­lais, šaud­me­ni­mis, sprog­me­ni­mis ar sprogs­ta­mo­sio­mis me­džia­go­mis pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.
Neb­lai­vus įta­ria­ma­sis už­da­ry­tas į areš­ti­nę. Jam gre­sia areš­tas ar­ba lais­vės atė­mi­mas iki pen­ke­rių me­tų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Barsas parašė:

    ginklas buvo padėtas matomoje vietoje. Tai pirma. Na o antra – tai visiškai ne ginklas, nes jis netinkamas šaudymui, trūksta kai kurių detalių, tad teisingiau būtų pasakyti, kad tai metalo laužo krūva. Beje, šis metalo laužo gabalas ir buvo rastas metalo laužo krūvoje. Taip kad čia jokio kriminalo nėra, tik straipsnio autorė nori sensacijos, o jos nebus. Amen.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt