Populiariausi naktiniai klubai

Parašė:  2021-07-23

Pagaliau panaikinus griežčiausius karantino ribojimus Lietuvoje, savo veiklą atnaujinti galėjo naktiniai klubai. Kaip ir kituose miestuose, Vilniuje savo durų nebeatidarė dalis klubų. Vieni užsidarė laikinai ir paliko galimybę veiklą pratęsti artimiausiu metu ar tolimesnėje ateityje, o kiti apie savo veiklos pabaigę paskelbė viešai. Vilniečių laimei, populiariausi miesto naktiniai klubai pratęsė savo veiklą. Pažymėdami karantino ribojimų atlaisvinimą ir įpusėjančią vasarą, pažvelkime į populiariaius naktinius klubus pagal NaktiniaiKlubai.lt puslapio reitingus.

Naktinis klubas „LOFTAS“

Tai – ne tik naktinis klubas. Tai – menų fabrikas. Įsikūręs įspūdingoje vietoje – buvusioje sovietinėje gamykloje – „LOFTAS“ apjungia tradicines naktinio klubo linksmybes su koncertais, vakarėliais, seminarai, įvairiomis instaliacijomis ir meniniais eksperimentais. Tai – plačiai žinomas ir vienas populiariausių naktinių klubų visoje Lietuvoje.

Naktinis klubas „Exit“

Vienas populiariausių šokių muzikos klubų, kuris yra įsikūręs Vilniuje, Jasinskio gatvėje. Veiklą pradėjęs dar 2001 metais, „Exit“ naktinis klubas yra puikiai žinomas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

Naktinis klubas „SOHO“

„SOHO“ yra vienas retesnių klubų, kuris atvirai pristato save kaip LGBT bendruomenės naktinio pasilinksminimo vieta. Dėl to jis yra plačiai žinomas Vilniuje ir išskirtinai populiarus progresyvaus Vilniaus jaunimo tarpe.

Naktinis klubas „Pablo Latino“

Dar vienas garsus ir išskirtinis naktinis klubas. Jo išskirtinumas – puoselėjama Lotynų Amerikos atsmosfera ir linksmybių kultūra. Išskirtinė atmosfera, muzika ir teminiai vakarėliai – visa tai telpa nedidelėje Lotynų Amerikos oazėje sostinėje!

Naktinis klubas „Metallica“

Šokių klubas beveik pačiame sostinės centre. Klubo išskirtinumą ir kuriamą atmosferą išduoda jau pats jo pavadinimas.

Bet galiausiai naktinio klubo patrauklumas yra apsprendžiamas ne jo populiarumo. Kiekvienas savo vardo vertas naktinis klubas turi pasiūlyti kažką savito: kuriamą atmosferą, išskirtinius vakarėlius, muziką… Kartais nutinka taip, kad visiems patinkantis ir labai populiarus klubas jums tiesiog netiks, bet jūs net negalėsite įvardinti to priežasčių. Todėl naktinį klubą geriausia rinktis ne pagal plikais skaičiais matuojamą populiarumą, bet pagal tai, kas labiausiai tiktų jums. Atsižvelkite į klubo kuriamą atmosferą, pasidomėkite klubo lankytojais ir ten išsivysčiusia pramogų kultūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Islieku zmogumi parašė:

    Kol dar smegenu modifikatoriaus nesusikaleme, suprantame kad reklamuojate naktinius klubus kad visi pultu eutanazines vakcinos. Kas cia idomu durnesni mes ar jus parsidave iskamsos ?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt