Pirmas naujojo gaisrinio automobilio blynas prisvilo

Parašė:  2016-10-11

Spalio 4-ąją Tryškių miestelio centre užsiliepsnojo apleistas ūkinis pastatas. Gaisro metu didelės nelaimės išvengta, tačiau, tryškiškių nuostabai, pirmieji liepsnos gesinti atvyko ne vietiniai ugniagesiai, o telšiškių ekipažas. Domimasi, kokios tada būklės naujasis Tryškių ugniagesių komandai neseniai nupirktas gaisrinis automobilis.
Monika GIRDVAINĖ
Gaisras Tryškių centre, Lazdynų Pelėdos g., kilo spalio 4-ąją, apie 16.15 val. Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) duomenimis, degė niekam nepriklausantys apleisti pagalbinio ūkio paskirties pastatai. Gaisras kilo prie ūkinės paskirties mūrinio pastato priblokuotoje medinėje daržinėje. Per gaisrą visiškai sudegė daržinė ir joje buvusios apie 2 tonos šieno. Taip pat apdegė mūrinio pastato stogas ir viso stogo medinės konstrukcijos.
Nors rimtų nuostolių pavyko išvengti, įvykio liudytojai stebėjosi, kodėl rugsėjo 22-ąją Tryškių ugniagesių komandai skirtas naujasis automobilis į gaisrą, kilusį visai netoliese, atvažiavo vėliau nei Telšių aps. PGV gelbėjimo pajėgos.
Telšių r. savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Rimas Radavičius paaiškino, kad į gaisrą tryškiškiai ugniagesiai nesureagavo taip operatyviai, kaip reikėtų, dėl to, kad buvo nusėdęs naujojo automobilio akumuliatorius ir mašinos nepavyko greitai užvesti. Senasis gaisrinis automobilis tuo metu buvo išardytas, tad juo vykti į gaisrą taip pat nebuvo įmanoma. Direktoriaus pasakojimu, pasinaudojus atitinkamomis priemonėmis, automobilį ugniagesiams vis tik pavyko užvesti ir į gaisrą, nors ir kiek pavėluotai, Tryškių ugniagesiai atvyko.
R. Radavičius apgailestavo, kad pirmoji naujojo gaisrinio automobilio gaisro gesinimo operacija nepavyko taip sklandžiai, kaip turėtų, tačiau patikino, kad ateityje tokie nesusipratimai tikrai nepasikartos.


„Visi gaisriniai automobiliai kas rytą yra tikrinami, užvedami bent trims minutėms. Automobilio patikra buvo atlikta ir gaisro dieną, bet, tikėtina, per ugniagesių neapdairumą, palikus įjungtas kažkokias funkcijas, akumuliatorius išsikrovė. Jei reikės, pirksime ir naują akumuliatorių, kad ateityje tokių problemų būtų išvengta. Ta mašina tikrai yra gera, tik ugniagesiai prie jos dar nepripratę“, – komentavo Priešgaisrinės tarnybos direktorius.
Naujasis gaisrinis automobilis kainavo 13 tūkst. eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. 28 metų automobilis parašė:

    tas pastatas yra vos ne gaisrinės kieme. Automobilio atidarymo šventė buvo juokingiausia miestelyje. Valdžios vyrai ją pavertė rinkimine reklama, barstė saldainius, kunigas šventino . Reikėjo akumuliatoriui pataupyti. Patyčios iš miestelio žmonių. Administracijos direkt. S. Urbonas:“Pats patikrinau“.

  2. Palunguos Juze parašė:

    Klounaa.Trintukai.Shude murdoties ir murdikities.Nekentu melagiu.Kam rek tep issisukinieti

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt