Keliai valomi eilės tvarka pagal svarbumą

Parašė:  2021-01-22

Praėjusią savaitę pradėjus smarkiai snigti „Telšių ŽINIŲ“ redakcija sulaukė gyventojų skambučių dėl nevalomų arba nekokybiškai valomų kelių ir gatvių. Telšių rajono savivaldybės administracijos specialistų klausėme, kas šiuo metu teikia Savivaldybei priklausančių kelių valymo paslaugą bei kokie keliai valomi pirmiausia ir kaip dažnai esant snygiui. Kokiu intensyvumu turi būti nuvalomi žvyrkeliai ir ar šiemet Telšių rajono seniūnijų seniūnai į pagalbą kvietėsi ūkininkus?
Taip pat redakcija sulaukė nusiskundimų ir dėl Telšių mieste prastai nuvalomų šaligatvių.
„Telšių miesto kelių (gatvių) priežiūros paslaugą žiemos sezono metu teikia bendrovė „Ecoservice Klaipėda“, šaligatvių – įmonė Telšių butų ūkis, Telšių rajono vietinės reikšmės kelių ir kaimų bei miestelių gatvių – bendrovė „Telšių keliai“. Mieste esančius laiptus, stoteles prižiūri Telšių miesto seniūnija, – sulaukėme atsakymo iš Telšių rajono savivaldybės administracijos. – Miesto gatvėse sniegas valomas ir jos barstomos pagal skirtingas prioritetines grupes eiliškumo tvarka. Pirmiausia – intensyvaus eismo, vėliau valomos ir barstomos kitos gatvės su asfalto danga, žvyruotos gatvės. Mieste esančios gatvės, automobilių stovėjimo aikštelės, pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Plungės gatvės, seniūnijose esantys keliai ir gatvės, sodų bendrijų keliai (gatvės) valomi ir barstomi atsižvelgiant į meteorologines sąlygas.“
Telšių r. seniūnijų seniūnai ūkininkų keliams (gatvėms) prižiūrėti žiemos sezono metu nepasitelkė.
Esą po intensyvaus snygio Telšių rajono savivaldybė organizavo pasitarimą su kelių (gatvių) priežiūrą atliekančių įmonių atsakingais asmenimis, aptarta atliekamų darbų kokybė ir pareikalauta maksimaliai telkti turimus išteklius.
Pavandeniškiai pasijautė pamiršti


Dar vieno skambučio praėjusią savaitę redakcija sulaukė iš Varnių seniūnijos. Paskambinęs gyventojas teigė, jog kelininkai visiškai pamiršo Pavandenės miestelio žmones: po snygio iš Janapolės į Pavandenę vedantis kelias – visiškai nevalomas.
Varnių seniūnas Rolandas Bružas „Telšių ŽINIAS“ informavo, jog gyventojo minimą kelią valo AB „Kelių priežiūra“ Telšių padalinys. Seniūnija minėto kelio priežiūros neatlieka. Tačiau apie susiklosčiusią keblią situaciją buvo informuotas ir kalbėjosi su įmonės atstovais. Pasibaigus intensyviam snigimui kelias Janapolė–Pavandenė buvo nuvalytas.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. 👁️ parašė:

    Neringos gatvę pamiršo nuvalyti tarp Medžiotojų ir Baltijos gatvės.Nuo Muziejaus gatvės iki Medžiotojų gatvės nuvalė
    tik.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar džiugina žiema?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt