Kas gudresnis – tas pirmesnis, arba Kelio ženklai bus atidengti po valstybinės komisijos apžiūros

Parašė:  2014-09-16

Telšiuose atliekant Žemaitės gatvės tvarkymo darbus, po juoda plėvele buvo paslėpti visi kelio ženklai, esantys nuo šios gatvės pradžios iki sankirtos su Respublikos gatve. Nors rekonstrukcijos darbai jau kurį laiką baigti, tačiau ženklai kaip buvo, taip ir tebėra uždengti.
Telšiškiai sunerimę, kaip jiems elgtis važiuojant Žemaitės ir su ja besikertančiomis L. Giros, Žaliosios ir Ežero gatvėmis. Būtų galima vadovautis dešinės rankos principu, praleidžiant visas transporto priemones iš dešinės pusės, bet ką daryti norint važiuoti Ežero gatve, kur eismas iki šiol buvo leidžiamas viena kryptimi? Remtis prieš tai galiojusiais ženklais, kurie trumpam uždengti, o nežinant jų, tiesiog važiuoti prieš eismą?
Saugaus eismo komisijos pirmininkas Kęstutis Gusarovas pranešė, kad kelio ženklai Žemaitės gatvėje bus atidengti tik tada, kai Statybos darbų užbaigimo komisija įvertins atliktus darbus. Be to, kai kurie ženklai bus keičiami, todėl, pasak K. Gusarovo, neišgirdus komisijos verdikto, nieko daryti negalima.
O vairuotojus komisijos pirmininkas ragino būti atsargesniems.
„Saugaus eismo komisija buvo ten nuvykusi, apžiūrėjo situaciją. Eismas ten nėra didelis, o vairuotojai, įvertinę aplinkybes, patys turėtų pasirinkti saugų greitį. Kelių eismo taisyklėse yra pasakyta, kad ten, kur nėra pirmumo ženklų, vairuotojas turi elgtis taip, lyg važiuotų šalutiniu keliu“, – komentavo jis.
K. Gusarovas, paklaustas, kada planuojama apžiūrėti atliktus darbus, o po jų, tikėtina, atidengti kelio ženklus, teigė nieko nežinąs – tai esą ne Saugaus eismo komisijos, o rangovų firmos kompetencija. Jiems kreipusis į Statybos darbų užbaigimo komisiją, ši ir nustato apžiūros datą.
Tikslios datos negalėjo pasakyti ir už apžiūras atsakingas Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Ramūnas Birškys. Jis informavo, kad į Statybos darbų užbaigimo komisiją dėl Žemaitės gatvėje vykusių darbų įvertinimo kol kas niekas nesikreipė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritariate, kad Regioninės Telšių ligoninės dalininke taptų LR sveikatos apsaugos ministerija?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt