Į gatvę – su guminiais batais

Parašė:  2021-03-02

Po žiemiškų orų užplūdusi šilumos banga kai kuriems gyventojams kelia didelių nemalonumų – dėl polaidžio V. Montvilos gatvė Telšiuose tapo sunkiai išvažiuojama, o ką jau bekalbėti apie ėjimą pėsčiomis. Nepavydėtina situacija ir kitose žvyruotose Telšių miesto gatvėse.
Monika GIRDVAINĖ
Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi V. Montvilos gatvės gyventojas. Telšiškis guodėsi, kad pastarosiomis savaitėmis situacija žvyruotoje V. Montvilos gatvės dalyje apgailėtina: ištirpus sniegui, einant pašalui, kelias virto į purvyną. Gatvė sunkiai išvažiuojama ir dar sunkiau išbrendama.
„Tik su auliniais batais arba traktoriumi pas mus galima patekti. Esame pikti ir liūdni“, – gatvės gyventojų vardu kalbėjo paskambinęs vyras.
Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas pripažino, kad problema didelė, bet šiuo metu neįmanoma nieko padaryti.
„Aš suprantu, kad žmonėms skaudu, kai reikia bristi purvynu. Patys po tuos purvynus važinėjame, matome, kad žvyruotose miesto gatvėse lengvuoju automobiliu sunku važiuoti. Supraskime, kad yra polaidis, buvo daug sniego, viskas ištirpo, paplūdo. Kiekvieną pavasarį tos problemos kartojasi. Su gamta nesusitarsi. Reikia tikėtis, kad gatvės greitu laiku išdžius ir galėsime planuoti greideriavimą, o dabar su tais purvynais nieko juk nepadarysime“, – „Telšių ŽINIOMS“ sakė seniūnas.


Jis informavo, kad Telšių mieste yra 47 gatvės su žvyro danga. Situacija šiuo metu itin sudėtinga ne tik V. Montvilos, bet ir toje miesto dalyje esančiose Anulėnų,Taikos, Kepyklos, Karaliaus Mindaugo gatvių atkarpose su žvyruota danga.
„Iš V. Montvilos gatvės žvyras plaunamas į asfaltuotą Kuršėnų gatvę ir ta sankryža yra nesaugi. Pavyko įrodyti, kad būtina išasfaltuoti ir likusią V. Montvilos gatvės dalį. Šiais metais bus atliekami gatvės remonto projektavimo darbai“, – pasidžiaugė Č. Ubartas.
Praėjusį ketvirtadienį Telšių rajono savivaldybės tarybos patvirtintame šių metų Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis finansuojamų vietinės reikšmės viešųjų ir vidaus kelių tiesimo, taisymo (remonto), rekonstravimo, priežiūros, saugaus eismo sąlygų užtikrinimo, šių kelių inventorizavimo objektų sąraše V. Montvilos gatvės kapitalinio remonto projektavimo darbams numatyta skirta 7 000 eurų. Bendras V. Montvilos gatvės ilgis – 710 metrų. Žvyruota kelio danga užima apie 400 metrų.
Lėšų taip pat numatyta minėtų Taikos g. (6 000 Eur) bei Kepyklos g. ir Kepyklos skg. (5 000 Eur) kapitalinio remonto projektavimui atlikti.
Telšių rajono savivaldybės Kelių priežiūros ir plėtros 2021–2023 metų programoje nurodyta, kad V. Montvilos gatvės kapitalinis remontas turėtų būti užbaigtas 2023–2024 m. Tam planuojama skirti 346,5 tūkst. Eur. Taikos gatvę planuojama sutvarkyti 2023 m. – teks 150 tūkst. Eur. Kepyklos gatvė ir Kepyklos skersgatvis turėtų būti sutvarkyti už 115 tūkst. eurų iki 2023 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Rimantas parašė:

    Šaunuolis seniūnas, tikrai rūpinasi Telšiais.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt