Futbolo mėgėjų draugystė tęsiasi

Parašė:  2014-07-15

Prasidėjusi vasara priminė prieš ketverius metus užgimusią gražią sportinę draugystę. Tada Telšiuose lankėsi futbolo mėgėjai iš Vilniaus, susitarta puoselėti futbolo dvasią, lankytis vieniems pas kitus, rengti draugiškas varžybas. Neseniai įkurto sporto klubo VšĮ ,,Telšių ateitis“ nariai – futbolo mėgėjai – buvo pakviesti į Vilnių. Telšiškiai su džiaugsmu priėmė kvietimą. Išvyka prasmingai sutapo su prasidėjusiu pasaulio futbolo čempionatu. Juk futbolas nepaiso jokių ribų – visos rungtynės žaidėjams yra šventė.
Sportininkai iš Vilniaus telšiškius sutiko labai nuoširdžiai, pakvietė į puikų „Vėtros“ stadioną. Vykusiame vienos dienos turnyre dalyvavo 3 komandos: 2 iš Vilniaus ir 1 iš Telšių. Vilniškių komandose žaidė labai įvairūs ir stiprūs žaidėjai – buvę žymūs futbolininkai, lakūnai, Seimo nariai. Komandos tarpusavyje sužaidė po 2 rungtynes. Pirmosios varžybos telšiškiams buvo nesėkmingos – Vilniaus komandai pralaimėta rezultatu 1:0. Vėliau telšiškiai susikaupė ir daugiau nebepralaimėjo nė vienų rungtynių. Susumavus rezultatus, telšiškių komanda užėmė II vietą. Po varžybų tiek šeimininkai, tiek svečiai negailėjo vieni kitiems gražių žodžių, vyko apdovanojimai, įteiktos atminimo dovanėlės. Išsiaiškinti visų komandų geriausi žaidėjai. Telšių komandos geriausiu žaidėju tapo Tomas Alivinskas.
Komandos vadovas Virginijus KUOKŠTA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt