Apip­lė­šė ir su­mu­šė se­no­lę

Parašė:  2020-08-14

Suk­čiai vis daž­niau kė­si­na­si į tel­šiš­kių tur­tą. Daž­nos jų au­kos – se­ny­vo am­žiaus mo­te­rys. Praė­ju­sią sa­vai­tę po­li­ci­jos pa­rei­gū­nu ap­si­me­tęs as­muo ne tik atė­mė iš se­no­lės pi­ni­gus, bet ir šiai pa­si­prie­ši­nus su­trik­dė jai svei­ka­tą.
Kaip pra­ne­ša Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sia­sis po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tas (VPK), rugp­jū­čio 7 die­ną, apie 13.21 val., Tel­šiuo­se, S. Dau­kan­to gat­vė­je, ne­pa­žįs­ta­mas vy­ras ban­dė pa­vog­ti mo­te­riai (gim. 1937 m.) pri­klau­san­čią 350 eu­rų su­mą. Ap­gau­lės bū­du, kai ne­pa­žįs­ta­mas as­muo pa­skam­bi­nęs se­no­lei te­le­fo­nu pri­si­sta­tė po­li­ci­jos pa­rei­gū­nu ir pa­sa­kė, jog ji at­si­skai­ti­nė­ja ne­tik­rais pi­ni­gais ir rei­kia pa­tik­rin­ti jos tu­ri­mus pi­ni­gus, įta­ria­ma­jam pa­vy­ko pa­si­sa­vin­ti 300 eu­rų. 50 eu­rų mo­te­ris ra­do sa­vo na­muo­se.
Įvykis nu­ti­ko na­mo laip­ti­nė­je. Mo­ters pa­gal­bos šauks­mą iš­gir­do kai­my­nė. Įta­ria­ma­sis pa­si­ša­li­no. Jis ieš­ko­mas.
Se­no­lei ne­su­ti­kus ati­duo­ti pi­ni­gų, įta­ria­ma­sis prieš ją pa­nau­do­jo smur­tą. Dėl pa­tir­tų su­ža­lo­ji­mų mo­te­ris krei­pė­si į me­di­kus. Ji iš­leis­ta gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.
At­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt