Telšių meno mokykloje įvyko mokinių gitaristų konkursas „Dainuojančios stygos“.
Konkurse dalyvavo jaunieji gitaristai, kurie savo pasirodymais kūrė jaukią, gyvos muzikos kupiną atmosferą. Skambėjo įvairių stilių kūriniai – nuo klasikos iki šiuolaikinės muzikos.
Padėkota dalyviams, jų mokytojams, vertinimo komisijai ir visiems, prisidėjusiems prie konkurso organizavimo. Konkursą organizavo Telšių meno mokykla pagal Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos įgyvendinamą projektą Dainuojamosios poezijos festivalis „Dainos reveransas poezijai 2“.
Sveikiname dalyvius ir linkime, kad gitaros stygos dar ilgai skambėtų drąsiai, jautriai ir įkvėptai.
Akvilė BUKINIENĖ
