Savaitgalį Panevėžio rajone, Paįstrio kaime, surengtame Lietuvos ilgo ciklo svarsčių kėlimo čempionate Telšių sportininkės džiugino puikiais rezultatais.
Varžybos pareikalavo didžiulės ištvermės, jėgos ir susikaupimo, tačiau sportininkių pastangos atsipirko įspūdingais laimėjimais.
Čempionate puikiai pasirodė komandos lyderė Gitana Lipskienė. Ji ilgo ciklo rungtyje su 16 kilogramų svarsčiu per 10 minučių atliko net 123 pakėlimus. Šis rezultatas telšiškei atnešė Lietuvos čempionės titulą ir dar kartą patvirtino sportininkės meistriškumą tarp stipriausių šalies svarsčių kilnotojų.
Sėkmė lydėjo ir kitą komandos narę – Daivą Kaminienę. Pradedančiųjų kategorijoje startavusi sportininkė pademonstravo ryžtą ir kovotojos charakterį bei pelnė pirmąjį savo karjeros medalį. Tai reikšmingas pasiekimas ir puikus paskatinimas siekti dar aukštesnių rezultatų ateityje.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.
