• Pagrindinis
  • Kontaktai
  • Prenumeratos kaina
  • Reklama
  • Balsavimų archyvas
  • Pranešk naujieną
Telšių žinios - Telšių apskrities laikraštis
  • Pirmas Puslapis
  • Aktualijos
    • Žinios iš Savivaldybės
    • Politika
    • Švietimas
    • Socialiniai reikalai
    • Verslas, Finansai
    • Kitos aktualijos
  • Partnerių informacija
  • Teisėsauga
    • Suvestinės
    • Gaisrai
    • Nelaimės
  • Teminiai puslapiai
    • Žemaičių kultūra
    • Raktas į Žemaitiją – kultūra, tradicijos, žmonės
    • Tvari kultūra Žemaitijoje
    • Pilietiškumo žingsniai
  • Laisvalaikis
    • Renginiai
    • Sportas
    • Laisvalaikis
    • Receptai
  • Sveikata
  • Žmonės ir Nuomonės
  • Video
No Result
View All Result
  • Pirmas Puslapis
  • Aktualijos
    • Žinios iš Savivaldybės
    • Politika
    • Švietimas
    • Socialiniai reikalai
    • Verslas, Finansai
    • Kitos aktualijos
  • Partnerių informacija
  • Teisėsauga
    • Suvestinės
    • Gaisrai
    • Nelaimės
  • Teminiai puslapiai
    • Žemaičių kultūra
    • Raktas į Žemaitiją – kultūra, tradicijos, žmonės
    • Tvari kultūra Žemaitijoje
    • Pilietiškumo žingsniai
  • Laisvalaikis
    • Renginiai
    • Sportas
    • Laisvalaikis
    • Receptai
  • Sveikata
  • Žmonės ir Nuomonės
  • Video
No Result
View All Result
Telšių žinios - Telšių apskrities laikraštis
No Result
View All Result

Gim­na­zi­jos penk­to­kų Ver­ty­bių die­nos Ubiš­kės dau­gia­funk­cia­me cent­re

Telšių žinių redakcija
15 spalio, 2023
Švietimas, Pirmas puslapis, Pirmas puslapis
0

Jau ant­rus me­tus Tel­šių Vin­cen­to Bo­ri­se­vi­čiaus gim­na­zi­jos ka­pe­lio­nas Pier­car­lo Man­zo or­ga­ni­zuo­ja Ver­ty­bių die­nas penk­tų kla­sių mo­ki­niams.

Rug­sė­jo 28–29 die­no­mis 5 a ir b kla­sių mo­ki­niai, ly­di­mi sa­vo kla­sių va­do­vių Jū­ra­tės Va­lat­kie­nės ir Re­gi­nos Kum­žie­nės, da­ly­va­vo ka­pe­lio­no or­ga­ni­zuo­to­je Ver­ty­bių die­nų iš­vy­ko­je su nak­vy­ne Ubiš­kės dau­gia­funk­cia­me cent­re.

54 penk­to­kai su auk­lė­to­jo­mis ir ka­pe­lio­nu au­to­bu­su nu­vy­ko iki Tel­šių ra­jo­no Dū­sei­kių kai­mo. Nuo šios vie­tos, va­do­vau­ja­mi sa­le­zie­čio Pier­car­lo Man­zo, vai­kai ir mo­ky­to­jos pra­dė­jo ke­lių ki­lo­met­rų žy­gį glos­to­mi sau­lės spin­du­lių, le­pi­na­mi gam­tos įspū­din­gų vaiz­dų ir ly­di­mi ger­vių pul­kų skry­džių iki Ubiš­kės dau­gia­funk­cio cent­ro.

Kaip ir pri­de­ra, iš­vy­kos da­ly­vius prie dau­gia­funk­cio cent­ro du­rų pa­si­ti­ko mo­kyk­los šei­mi­nin­kė – di­rek­to­rė Ri­ta Bui­vy­die­nė. Ji su­pa­žin­di­no su ap­gy­ven­di­ni­mo pa­tal­po­mis, val­gyk­la, spor­to sa­le, du­šo kam­ba­riais ir ki­to­mis erd­vė­mis.

Įsi­kū­rus dau­gia­funk­cia­me cent­re, mo­ki­nius liūd­nai nu­ste­bi­no ži­nia, kad te­le­fo­nai bus su­rink­ti ir jais nau­do­tis bus ga­li­ma tik tam tik­ru lai­ku, ku­rį pa­skelbs ka­pe­lio­nas.

Veik­la pra­si­dė­jo ener­gin­gais žai­di­mais su ka­muo­liu lau­ko aikš­te­lė­je. Mo­ki­nių žai­di­mus nu­trau­kė pie­tų me­tas. Po val­gyk­lo­je su­pa­žin­din­to inst­ruk­ta­žo ir gar­džių pie­tų mo­ki­niai ke­lia­vo į ak­tų sa­lę, kur ka­pe­lio­nas kū­ry­bin­gai ve­dė su­si­pa­ži­ni­mo žai­di­mus.

Net­ru­kus prie iš­vy­kos da­ly­vių pri­si­jun­gė dar vie­nas sa­le­zie­tis ku­ni­gas Mas­si­mo Bian­so. Jis tal­ki­no sa­vo ko­le­gai, mo­ki­nių ir mo­ky­to­jų va­di­na­mam Pje­rui.

Po va­ka­rie­nės su­lauk­ta sve­čių iš Tel­šių Vin­cen­to Bo­ri­se­vi­čiaus gim­na­zi­jos ir Ubiš­kės. Gim­na­zi­jos di­rek­to­riaus pa­va­duo­to­ja Dai­va Miz­ge­rie­nė, dai­lės ir tech­no­lo­gi­jų mo­ky­to­ja Ma­ri­ja Kra­jins­kie­nė, bu­vu­si gim­na­zi­jos ang­lų kal­bos mo­ky­to­ja Lai­ma Vik­to­ra­vi­čie­nė ir Ubiš­kės dau­gia­funk­cio cent­ro di­rek­to­rė R. Bui­vy­die­nė no­riai pri­si­jun­gė prie Ver­ty­bių die­nų veik­los ir nuo­šir­džiai da­li­jo­si sa­vo gy­ve­ni­mo pa­tir­ti­mi, as­me­ni­niais gy­ve­ni­mo fak­tais, at­sa­ki­nė­jo į penk­to­kų klau­si­mus, dis­ku­ta­vo su mo­ki­niais apie to­kias ver­ty­bes, kaip at­sa­ko­my­bė, drau­gys­tė, pa­si­ti­kė­ji­mas, at­jau­ta, ge­ru­mas, pa­gal­ba, iš­klau­sy­mas, ti­kė­ji­mas ir t. t.

La­biau­siai mo­ki­niams ir mo­ky­to­jams pa­ti­ko vė­ly­va iš­vy­ka prie Ubiš­kės tven­ki­nio. Švie­čiant mė­nu­liui kai ku­rie penk­to­kai su Pje­ru žai­dė lau­ko tink­li­nį, o li­ku­sie­ji iš­vy­kos da­ly­viai gė­rė­jo­si ru­dens va­ka­ro pa­slap­ti­mi prie van­dens ir gam­tos ap­sup­ty­je.

Pir­mos die­nos veik­lą vai­ni­ka­vo triukš­min­ga mo­ki­nių dis­ko­te­ka, po ku­rios lau­kė va­ka­ro mal­da ir ra­my­bės – mie­go lai­kas.

Ant­ro­ji die­na pra­si­dė­jo pa­čių mo­ki­nių lau­ko aikš­te­lė­je su­reng­ta mankš­ta ir ry­ti­ne mal­da.

Po pus­ry­čių ka­pe­lio­nas Pier­car­lo Man­zo mo­ki­niams or­ga­ni­za­vo veik­lą ak­tų sa­lė­je apie drau­gys­tę kla­sė­je „Tu būk ma­no kla­sės drau­gas“. Mo­ki­niai su­si­kū­rė sa­vo sie­lo­va­dos veik­lų kau­pi­mo ap­lan­ka­lą, į ku­rį su­dė­jo Ver­ty­bių die­nų dar­bus Ubiš­kės dau­gia­funk­cia­me cent­re.

Po pie­tų pra­si­dė­jo šv. Mi­šių pa­si­ruo­ši­mo veik­la, ku­rios me­tu ka­pe­lio­nas Pje­ras ak­tų sa­lė­je mo­kė mo­ky­to­jus, mo­ki­nius gie­do­ti gies­mes.

Šią veik­lą kei­tė ko­man­di­niai žai­di­mai dau­gia­funk­cio cent­ro lau­ko aikš­te­lė­je.

Pas­kui kla­sės va­do­vai su auk­lė­ti­niais ap­ta­rė Ver­ty­bių die­nas, iš­var­di­jo įsi­min­ti­niau­sias ir la­biau­siai pa­ti­ku­sias veik­las, pa­si­vai­ši­no ar­ba­ta ir su­muš­ti­niais.

Kiek daug džiaugs­mo šūks­nių nu­skam­bė­jo, kai kla­sės va­do­vai su­grą­ži­no te­le­fo­nus auk­lė­ti­niams, kad jie ga­lė­tų pa­skam­bin­ti tė­ve­liams ir juos pa­kvies­ti į šv. Mi­šias!

Su­sit­var­kę kam­ba­rius ir at­si­svei­ki­nę su Ubiš­kės dau­gia­funk­cio cent­ro di­rek­to­re da­ly­viai nu­žings­nia­vo į Ubiš­kės Šv. An­ge­lų Sar­gų baž­ny­čią, kad už­baig­tų Ver­ty­bių die­nų veik­las.

Šv. Mi­šias ve­dė sa­le­zie­tis ku­ni­gas Mas­si­mo Bian­so. Tel­šių Vin­cen­to Bo­ri­se­vi­čiaus gim­na­zi­jos bend­ruo­me­nė džiu­gi­no vie­nin­gu gie­do­ji­mu, pri­ta­riant ka­pe­lio­no Pier­car­lo Man­zo gi­ta­ros gar­sams.

Po šv. Mi­šių gim­na­zi­jos bend­ruo­me­nės na­riai vie­ni ki­tiems iš­sa­kė pa­dė­kos žo­džius, at­si­svei­ki­no ir pa­ju­dė­jo link sa­vo na­mų.

5 a ir b kla­sių mo­ki­niai ir jų auk­lė­to­jos nuo­šir­džiai dė­ko­ja gim­na­zi­jos ka­pe­lio­nui Pier­car­lo Man­zo ir ku­ni­gui Mas­si­mo Bian­so už Ver­ty­bių die­nų iš­vy­ką ir veik­las Ubiš­kės dau­gia­funk­cia­me cent­re.

Mo­ky­to­ja me­to­di­nin­kė Jū­ra­tė VA­LAT­KIE­NĖ

Kitas įrašas

Didelės pastangos – raktas į svajonių išsipildymą

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas
Atkurti Vaizdą

*

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Pirmas puslapis

„Drą­siai ir links­mai su Eu­ro­pa“ – ka­ri­ka­tū­ris­tų dar­bų pa­ro­da
Europos diena Telšiuose
„Mo­ki­nių Eu­ro­vi­zi­ja“ – spal­vin­ga šven­tė Tryš­kių gim­na­zi­jo­je
Tel­šiai at­ve­ria du­ris į 2025-ųjų tu­riz­mo se­zo­ną
Žo­lę mies­te pjaus ir su­rinks
Pui­kus Tel­šių spor­ti­nin­kų star­tas „Lie­tu­vos tau­rės“ I eta­pe

Žemaičių kultūra

Mieste atsiras dar daugiau (ne)matomų ženklų  
Felčerės Vylės istorija: beveik visas gyvenimas – Ukrinuose
Skaitymas – lietuviško žodžio puoselėjimas ir saugojimas
Profesoriaus Adomo Butrimo darbuose – Žemaitijos kultūrinis kraštovaizdis, sakraliniai ženklai, istorija
Jurginių tradicija gyva ir puoselėjama
Žlibinuose dūzgė „Dainuojančios bitės“

Laisvalaikis

Europos diena Telšiuose
„Mo­ki­nių Eu­ro­vi­zi­ja“ – spal­vin­ga šven­tė Tryš­kių gim­na­zi­jo­je
Pui­kus Tel­šių spor­ti­nin­kų star­tas „Lie­tu­vos tau­rės“ I eta­pe
Įs­pū­din­gi tel­šiš­kių star­tai Lie­tu­vos jau­nu­čių sun­kio­sios at­le­ti­kos čem­pio­na­te
Atvirų durų dienos renginys Telšių policijoje
TELŠIUOSE VYKS sūrio gaudymo čempionatas

Sveikata

Tel­šių ra­jo­ne skie­pi­ji­mo apim­tys vis dar ne­pa­kan­ka­mos
Vyrų šlapimo nelaikymas. Šiuolaikinis požiūris į vyrų higieną
Neį­ti­kė­ti­na: odon­to­lo­gas pa­si­bels į neį­ga­lių­jų na­mus
Pa­va­sa­ris ma­ži­na ser­ga­mu­mą
D. Grakulskytė: išmokime tinkamai kalbėti apie ŽIV ir AIDS
 Keliautojau! Ligos sienų nepaiso: snukio ir nagų liga į Lietuvą gali atkeliauti ir  tavo lagamine
No Result
View All Result

Laikraštis

Apklausa

Ar pritartumėte, jei šalyje būtų įvesta keturių dienų darbo savaitė?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
  • Archyvas

Orai

Orai Telšiuose
Orai
Orai Telšiuose 2 savaitėms
  • Naujienos
  • Teminiai puslapiai
  • Teisėsauga
  • Laisvalaikis
  • Archyvas
  • Prenumeratos kaina
  • Reklama
  • Kontaktai

Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
No Result
View All Result
  • Pirmas Puslapis
  • Aktualijos
    • Žinios iš Savivaldybės
    • Politika
    • Švietimas
    • Socialiniai reikalai
    • Verslas, Finansai
    • Kitos aktualijos
  • Partnerių informacija
  • Teisėsauga
    • Suvestinės
    • Gaisrai
    • Nelaimės
  • Teminiai puslapiai
    • Žemaičių kultūra
    • Raktas į Žemaitiją – kultūra, tradicijos, žmonės
    • Tvari kultūra Žemaitijoje
    • Pilietiškumo žingsniai
  • Laisvalaikis
    • Renginiai
    • Sportas
    • Laisvalaikis
    • Receptai
  • Sveikata
  • Žmonės ir Nuomonės
  • Video

Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt

Skip to content
Open toolbar Pritaikymo neįgaliesiems įrankiai

Pritaikymo neįgaliesiems įrankiai

  • Padidinti tekstąPadidinti tekstą
  • Sumažinti tekstąSumažinti tekstą
  • Nuorodos pabraukimasNuorodos pabraukimas
  • Skaitomas šriftasSkaitomas šriftas
  • Reset Reset