Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi Varnių miestelio gyventojas. Jis teigė, jog dėl UAB „Telšių vandenys“ įgyvendinamo projekto, pagal kurį vedamos nuotekų sistemos, darbų dauguma miestelio gatvių tapo beveik nepravažiuojamos. Anot varniškio, sudėtingiausia situacija yra Kalno gatvėje.
„UAB „Telšių vandenys“ rengė susitikimą su mūsų seniūnijos gyventojais ir apie šį projektą išsamiai papasakojo, – „Telšių ŽINIOMS“ susidariusią padėtį komentavo Varnių seniūnas Rolandas Bružas. – Tuomet žmonės buvo įspėti, kad vykdant darbus teks susidurti su tam tikrais nepatogumais.“ Pasak R. Bružo, panaši situacija ir kitose seniūnijos gyvenvietėse – Gintaluose ir Ožtakiuose: dėl vykdomų darbų kai kurios gatvės tapo sunkiai pravažiuojamos. „Tai laikini, neišvengiami nepatogumai, kuriuos gyventojai turi iškęsti, – kalbėjo Varnių seniūnas.
„Projekto pabaiga numatoma kitų metų rugpjūčio mėnesį, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė UAB „Telšių vandenys“ generalinis direktorius Alvydas Jasevičius, – visi darbai vyksta pagal grafiką. Kiek oro sąlygos leis – jie bus vykdomi ir žiemą. Suprantu, jog gyventojai susidūrė su dideliais nepatogumais, tačiau dėl jų pačių šis projektas ir yra įgyvendinamas. Galiu patikinti, kad jį pabaigus – visos gatvės bus grąžintos į ankstesnę būklę: nė viena gatvė nebus blogesnė, nei buvo.“