50 000 kraujo mėginių analize moksliškai pagrįstas Q10 ir seleno poveikis

Parašė:  2021-07-30

Kruopščiai suplanuoti ir gerai atlikti tyrimai naudingi kaip dokumentiniai įrodymai, kad maistinė medžiaga absorbuojama į kraują ir daro poveikį organizmui. Tokio pobūdžio dokumentacija taip pat yra savotiška garantija, kad vartotojai nešvaisto pinigų nenaudingiems produktams įsigyti. Vienas geriausių pavyzdžių yra švedų atliktas „KiSel-10“ tyrimas.
Mes, maisto papildų gamintojai, neabejodami galime teigti, kad mūsų produktai geresni negu konkurentų. Vartotojai niekaip negali sužinoti, ar tai, ką mes tvirtiname, yra tiesa.
Vis dėlto dviejų „Pharma Nord“ plačiausiai parduodamų produktų „SelenoPrecise“ ir „Bio-Quinon Q10“ dokumentacija išties solidi. Minėti produktai naudoti daugiau negu 150 klinikinių tyrimų, tad vartotojai gali būti tikri, kad organizmas juos įsisavina ir kad jie veikia, kaip numatyta. Tačiau joks tyrimas neprilygsta neseniai Švedijos mokslininkų pristatytam darbui.
Selenas ir Q10 pagerina gyvenimo kokybę
Švedijos mokslininkai paskelbė tyrimą, kuris mums yra ypač įdomus ir itin svarbus. Šis tyrimas, oficialiai vadinamas „KiSel-10“, 2013 m. buvo paskelbtas reprezentatyviame mokslo žurnale „International Journal of Cardiology“.
Tyrimą atliko Linšiopingo universitetinės ligoninės ir Stokholmo Karolinskos instituto bei kitų vietovių mokslininkai. Tyrime, įrodančiame, kad ketverius metus kasdien vartojant mūsų seleno mieles ir Q10, įvairiais aspektais pagerėja gyvenimo kokybė, dalyvavo 443 vyresnio amžiaus iš pažiūros sveiki vyrai ir moterys.

Maisto papildas.

50 000 kraujo mėginių negali meluoti
Tyrimo laikotarpiu tam tikrais vienodais laiko tarpais mokslininkai imdavo tyrimo dalyvių kraujo mėginius. Galiausiai jų surinkta daugiau negu 50 000. Minėti mėginiai neabejotinai parodė, kad seleno ir kofermento Q10 papildai buvo gerai įsisavinti. Nereikia nė minėti, kad įsisavinimas ypač svarbus produkto poveikiui.
Mokslininkams taip pat pavyko įvertinti abiejų minėtų produktų poveikį ultragarso priemonėmis ir kitais matavimo metodais. Štai čia ir prasideda visas įdomumas. Paskelbus „KiSel-10“ tyrimo rezultatus, mokslininkai nusprendė atidžiau pažvelgti į surinktus kraujo mėginius ir išsamiai ištirti seleno ir kofermento Q10 poveikį organizmui.
Poveikį parodo žymenys
Paaiškėjo, kad surinktieji kraujo mėginiai buvo tikras naudingos informacijos lobynas. Žmogaus kraujyje yra daugybė skirtingų biologinių žymenų. Jie pateikia naudingos informacijos apie mūsų sveikatos būklę. Žymenys yra tarsi „pirštų atspaudai“, kuriuos galima panaudoti įvairioms sveikatos būklėms nustatyti.
Jei kažkas negerai, įvairių biožymenų rodikliai paprastai padidėja. Švedų mokslininkų komanda kruopščiai išanalizavo turimus kraujo mėginius, norėdama įvertinti tam tikrų žymenų reakciją į seleno ir kofermento Q10 papildų vartojimą. Šio milžiniško darbo pagrindu atlikta dar 19 papildomų dalinių tyrimų ir visų jų duomenys buvo publikuoti.
Tvirtas produktų įsisavinimo įrodymas
Švedų tyrimas įspūdingas tuo, kad jis išties išsamus. Dokumentais patvirtintas ne tik produktų absorbavimas ir poveikis, tačiau įvairių žymenų rodiklių pokyčiais faktiškai atskleistas išsamus minėtų preparatų poveikio organizmui vaizdas.
Absorbavimo ir poveikio derinys vadinamas įsisavinimu. Švedijos mokslininkams atlikus visapusį darbą pateikta tvirtų įrodymų, kad „SelenoPrecise“ ir „Bio-Quinon Q10“ yra itin gerai įsisavinami produktai.
Išsamesnės informacijos apie abu preparatus ieškokite čia: https://www.pharmanord.lt/produktai/details/bio-quinone-q10-gold-100  https://www.pharmanord.lt/produktai/details/bio-selenium-zinc

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt