Šventiniai renginiai Nevarėnuose

Parašė:  2011-03-10

Nevarėnuose vyko „Bočių“ klubo narių popietė „Pabūkime kartu“. Paminėta ir Vasario 16-toji. Bendruomenei parodytas Nevarėnų kultūros centro mėgėjų teatro spektaklis E. Untulio „Laimės formulė“ (režisierė Alvida Kniurienė).
Mes, nevarėniškiai, turime didžiuotis, kad mūsų miestelis žinomas visame rajone. Per ketverius metus (nuo praėjusių rinkimų) miestelis pasikeitė, pagražėjo. Gražios sodybos, išpuoselėti darželiai. Puikiai atrodo miestelio centras. Puikus mūsų kultūros centras ir jame dirbantys entuziastai.

Silvijus Tendziagolskis ir jo drožėjai puošia miestelį skulptūromis, puikus turgelis, kurio pavydėti gali net Telšiai. Dar pusmetis ir mokyklos remontas bus baigtas, tad visi vaikučiai galės džiaugtis jaukiais antraisiais namais.
Mokyklos kolektyvas sugeba įtraukti moksleivius ir net tėvus į tarptautinius projektus. Mums patiems reikia būti aktyvesniems.
Naujovėms visada pritaria mūsų seniūnė Vilma Šakienė ir seniūnijos darbuotojai, visada pasiruošę pagelbėti ir spręsti visas kilusias problemas. Būkime pilietiški, tikėkime, kad į mūsų miestelį ateis ramybės ir gerovės laikai.
Seniūnė V. Šakienė pristatė spektaklio režisierę Alvidą Kniūrienę, pasveikino Viliją Bartkienę, gimusią vasario 16 dieną, bei Raimundą Ramančauską – geriausią policijos rėmėją.
Šventę vainikavo Nevarėnų kultūros centro mėgėjų teatro spektaklis „Laimės formulė“. Nuoširdi aktorių vaidyba jaudino ir džiugino visus. Miela žemaičių kalba kalbėjo puikūs aktoriai: žolių motina – Ieva Klevienė, žvėries šmuots – Adomas Jonkus, Pranis – Martynas Miliauskas, Motiejus – Stanislovas Grigalauskas, laiškininkė Aldona – Vida Čejauskienė.
Po spektaklio į bendruomenės namus sugužėjo senjorai. Čia vyko „Bočių“ klubo narių popietė „Pabūkime kartu“.
Savotiškai įšventintas į „Bočius“ S. Tendziagolskis. Buvo piešiamas jo portretas ir žemaitiškai nusakomas charakteris: „Linksmas, šmaikštus, nagings, galvuots, spakainus, delikatnus, truopnus, baibuoku drožlys, nuogne razumns, baise gražus, neskubus, „A Plungė deg?“ – anuo miegstams puosakis.“
Vaišinomės skaniais Janinos Peštenienės, Zitos Vaičikauskienės, Irenos Ivanauskienės pyragais, moterys dalijosi skanumynų receptais.
Per popietę buvo atliekamos linksmos užduotys, menamos mįslės, pasakojami atsitikimai, anekdotai. Puikiai skambėjo Aldonos ir Albino Šmukštų duetas. Ieva Klevienė dainavo meilės romansą „Prie marių“. Vedami Adomo Kačinsko ir Ievos Vanskienės puikiai sugiedojome giesmę Marijai. Nuostabios dainininkės moterys: Staselė, Vaclava, Onutė, Rima, Izabelė, Irena, Albina, Eugenija, Emilija, Zita, Izabelė, vyrai: Kazimieras, Stanislovas, Edmundas, Jonas. Galima pasidžiaugti, kad šie šaunūs senjorai gyvena įdomiai ir linksmai. Popietę vainikavo Vaclavos Sobutienės eilės apie Nevarėnus. Aktyviausi ir šmaikščiausi popietės dalyviai buvo apdovanoti linksmais suvenyrais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar lankote muziejus nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt