Tris šimtukus per egzaminus surinkęs abiturientas Arnas Klova ateitį sieja su programavimu

Parašė:  2017-07-14

Telšių „Džiugo“gimnazijos abituriento Arno Klovos valstybinių brandos egzaminų rezultatai – geriausi Telšių rajone. Aštuoniolikmetis telšiškis gavo net tris šimtukus – iš anglų kalbos, matematikos ir informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų.
Giedra AKAVICKIENĖ
A. Klova „Telšių ŽINIOMS“ atskleidė savo sėkmės paslaptį. „Padėjo noras siekti kažko daugiau, tačiau nepersistengti. Dėkoju savo atminčiai, kuri niekada manęs nenuvylė, aišku, geriems egzaminų rezultatams įtakos turėjo ir nuolatinis dalyvavimas olimpiadose“, – sakė abiturientas.
Geriausio Telšių rajono abituriento vardą pelnęs Arnas savo ateitį sieja su programavimu. „Studijuosiu Kauno technologijos universitete programų sistemas. Norėčiau būti kompetentingu programuotoju“, – teigė vaikinas.
Kaip pasakojo Arnas, jis ne tik mokomųjų dalykų knygas skaito, bet domisi astronomija ir technologijų naujovėmis. „Ką čia slėpsi, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, kaip ir visi“, – linksmai kalbėjo A. Klova.
Puikūs valstybinių brandos egzaminų rezultatai nebuvo staigmena nei Arnui, nei jo artimiesiems. Šiais metais vaikinas dalyvavo daugelyje olimpiadų, kur jam gerai sekėsi: informacinių technologijų olimpiadoje užėmė pirmąją vietą, matematikos – antrąją, biologijos – antrąją, istorijos – trečiąją, chemijos – trečiąją. Telšiškis tapo informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo laimėtoju, o Šiaulių regione užėmė trečiąją vietą. Prieš kelerius metus laimėjimų buvo dar daugiau.
„Mokymasis man niekada nebuvo kančia. Žinoma, retkarčiais tėvai primindavo, kad per daug neatsipalaiduočiau“, – sakė vaikinas.
Nors šiemet Arno valstybinių brandos egzaminų rezultatai geriausi Telšių rajone, tačiau tuo jis nėra visiškai patenkintas. „Keturių valstybinių brandos egzaminų rezultatai pradžiugino, likusiųjų tikėjausi šiek tiek daugiau“, – prisipažino A. Klova.
Arno pasiekimais džiaugiasi visa šeima: tėveliai ir brolis su sese.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Šachmatininkų šventė (0)

„Žaibo“ šachmatų klube surengtas turnyras, skirtas Gegužės 1-ajai, Tarptautinei darbo dienai, paminėti. Susirinkusius dalyvius pasveikino ir […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt