Telšių LIONS klubui vadovaus A. Kausteklis

Parašė:  2019-06-07

Telšių LIONS klubo nariai laikosi tradicijų: gegužės mėnesį sutvarkė prieš keletą metų klubo iniciatyva įkurtą parkelį Žaliojoje gatvėje, o gegužės 17 dieną buvęs klubo prezidentas Romanas Klingeris visas regalijas perdavė naujam klubo prezidentui Andriui Kaustekliui.
Aurelija SERVIENĖ
Tęs pradėtus darbus
Naujasis klubo prezidentas gyvena Gargžduose, tačiau tikina, kad Telšiai jam yra savas miestas – nemažai metų čia gyveno ir dirbo, o ir dabar dažnai čia lankosi – turi verslą ir aktyviai dalyvauja LIONS klubo veiklose.
A. Kausteklis sako naujas pareigas pasitikęs darbingai: „Čia ne garbė, o įsipareigojimas. Įsipareigojimas klubo nariams ir bendruomenei. Tęsime numatytus darbus. Pagrindinis mūsų akcentas – regos ir klausos negalią turinčių vaikų rėmimas.“
Naujasis prezidentas dalijasi džiugiomis žiniomis: prieš porą savaičių LIONS klubo draugai iš Švedijos vienam mūsų rajono mokiniui, geriausiai mokančiam anglų kalbą, skyrė stipendiją!
Praėjusi kadencija
R. Klingeris džiaugėsi, kad klubo veiklą perdavė į geras rankas ir tikisi darbų tęstinumo. „Ši kadencija praėjo sklandžiai ir darbingai. Buvo surinkta 4 210 Eur aukų. Aštuoniems neįgaliems vaikams paaukota 2 254 Eur medicininėms priemonės įsigyti“, – pasakojo buvęs klubo prezidentas.
LIONS klubo nariai 2018–2019 metais puoselėjo ir atnaujino LIONS skverelį, kuriame pasodino dar 12 bijūnų, tiek pat jų sužydėjo ir Žemaitijos kaimo ekspozicijoje. Verslininkai pasirūpino Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 101 metų vardu pavadinta Liepų giraite, dalyvavo renkant knygas ir rūbus senelių namų gyventojams. Vyko į LIONS forumą Palangoje, paminėjo Telšių moterų LIONS klubo 5-metį, susitiko su Ukmergės LIONS klubu.
Tęsė tradicinius renginius: lankė senelių namų gyventojus, pynė adventinį vainiką Katedrai, paminėjo Vasario 16-osios šventę, aplankė Telšių centro „Viltis“ globotinius. Aktyviai į veiklą jungėsi LIONS klubo narių žmonos.
Per šiuos metus LIONS klubą papildė vienas naujas narys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Rička parašė:

  Nu gal nejuokinkit. Zeniu palikot prošvaistėj,o jūs tokie kruti. Zonos berniukai.

 2. Jolanta parašė:

  Klimakterinio amžiaus bičai,juokeliai.Pasakykit kas iš to Telšių miestui?Nukvakėlių žaidimai

 3. Julius parašė:

  Pritariu Jolantai,galėtų Telšių gatves pašluoti pilvai sumažėtų.

 4. Skaitytoja parašė:

  Gerbiamieji, o ką Jūs esate padarę dėl Telšių ir Telšių gyventojų. Tokie kaip Jūs prisideda tik purvais drabstydamiesi, kitus juodindami, nes paprastai tokių žmonių, kaip Jūs, gyvenime nieko šviesaus, nieko gražaus. Nesityčiokit iš kitų ir būsite jau padarę gerą darbą, o jeigu kuo nors pasidžiaugsite, tai ir pasijusite geriau (pažadu).

 5. skaitytoja parašė:

  Sutikime mielieji,mūsų laikraščiai neturi apie ką rašyti.Rašo bet ką.Paveiksluoja juos sėdi kaip seni riebi tingi katinai,savimi patenkinti,net bjauru žiūrėt.Kas tas per LIONS tiek moterų tiek šių senų diedų svaitaliojimai nežinia apie ką?Kokius nuopelnus ir kiek paaukojo nors vienas iš jų?Vargu bau?Redakcijai linkiu daugiau žiūrėti į turinį,o ne apie kažkokius nevėkšlas rašinėti.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt