Telšių „Kranto“ progimnazijos šokėjos – tarptautinio konkurso prizininkės!

Parašė:  2019-11-12

Spalio 26-ąją Lenkijoje, Suvalkų sporto ir rekreacijos centre, vyko tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų šokių festivalis-konkursas „Baltic Amber Suwalki 2019“. Jame dalyvavo ir Telšių „Kranto“ progimnazijos šokių kolektyvai „Viva“, vadovaujami šokio mokytojos Eglės Šilinienės.
Tai buvo išties puošnus renginys, kuriame buvo galima pamatyti įvairių šokių stilių pasirodymų. Dalyviai demonstravo modernius, gatvės, šou, charakterinius, neoklasikinius ir liaudiškus šokius. Čia visi, mylintys šokį, buvo lygūs, ir, rodos, nesvarbu, nei kiek tau metų, nei kiek laiko šoki, nei kokį stilių renkiesi, nei iš kur esi. Visus festivalio dalyvius jungė viena – šokio – kalba.
Festivalio-konkurso dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija – įžymūs choreografai iš Lenkijos. Vertinta už artistiškumą, plastiką, meninį šokio kompozicijos atlikimą, sceninio įvaizdžio, muzikos ir šokio judesių atitikimą pasirinktą šokio stilių, šokio kompozicijos sudėtingumą, šokio ir judesio sinchroniškumą. Geriausiai pasirodę dalyviai kiekvienoje amžiaus ir šokio kategorijoje apdovanoti 1, 2, 3 vietų diplomais ir diplomantų nominacijomis.
Konkursinėje programoje Telšių „Kranto“ progimnazijos šokėjos atliko šokius „Haris Poteris“ ir „Lėlės“, kur „Show dance“ stiliaus kategorijoje buvo sėkmingai įvertintos ir užėmė pirmąją ir antrąją vietas. Šokėjos apdovanotos festivalio medaliais, o jų vadovė E. Šilinienė – specialiu prizu – „Baltic Amber Suwalki 2019“ statulėle.
Po pasibaigusio festivalio šurmulio telšiškės namo neskubėjo – vyko atsipalaiduoti ir pailsėti į Suvalkų vandens parką „Aquapark“, kur puikiai praleido laiką išbandydamos vandens pramogas.
Telšių „Kranto“ progimnazijos šokių kolektyvų „Viva“ šokėjoms dalyvavimas tarptautiniame festivalyje „Baltic Amber Suwalki 2019“ buvo nauja patirtis. Patirti malonūs įspūdžiai ir šauniai praleistas laikas atmintyje išliks ilgam ir ateityje taps dar didesniu stimulu siekti puikių šokio rezultatų dalyvaujant jau kituose festivaliuose, konkursuose.
Telšių „Kranto“ progimnazijos šokių kolektyvo vadovė Eglė ŠILINIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. bobutė parašė:

    ačiū vadovei už nuoširdų darbą,mergaitės šaunuolės.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt