Telšiai – Spalvoto meduolio dienos miestas

Parašė:  2018-11-16

Šiemet Lietuvoje bus minima jau dešimtoji Spalvoto meduolio diena – vykdoma globotinų vaikų savanorystę ir integraciją į visuomenę skatinanti iniciatyva.
Spalvoto meduolio dienos ambasadorė Telšiuose Telšių rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja, vaikų globą rajone skatinanti Laima Jurytė-Zakarauskienė kviečia Telšių rajono bendruomenę susiburti kilniam tikslui – lap-kričio 24 d., šeštadienį, sėsti prie bendro stalo su globotinais vaikais.
„Kviečiu visus geros valios žmones dalyvauti jubiliejiniame Spalvoto meduolio dienos renginyje – šventė ne tik kvepės cinamonu, bet ir džiugins vaikų šypsenomis, globojamų vaikų ir būsimų įtėvių susitikimais, savanorystės galia. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų galime dalį brangaus savo laisvadienio skirti tokiam kilniam tikslui. Spalvoto meduolio diena kasmet turi specialią misiją, šiemet siekiame atkreipti dėmesį ir mažinti atskirtį tarp jaunosios ir vyriausios kartų. Tad kviečiu prie iniciatyvos prisijungti ir garbesnio amžiaus rajono gyventojus“, – teigia Spalvoto meduolio dienos ambasadorė Telšiuose Laima Jurytė-Zakarauskienė.
Spalvoto meduolio diena vyks 20 Lietuvos miestų, daugiau kaip 30 vietų. Šventė organizuojama kartu su Vaiko teisių apsaugos tarnyba ir garbaus amžiaus žmonėms įkurta iniciatyva „Sidabrinė linija“.
Spalvoto meduolio dienos renginys Telšių mieste vyks Respublikos g. 49 (Sūrio „Džiugas“ namuose) ir Respublikos g. 4 („Pitliaus“ skanėstų parduotuvėje-kepyklėlėje).
Prie iniciatyvos kviečiame prisijungti savanorius, prašome kreiptis į Spalvoto meduolio dienos ambasadorę Telšiuose Laimą Jurytę-Zakarauskienę (tel. 8 611 22138).
Informuokite vieni kitus, surinkime rekordinį dalyvių skaičių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt