Smagu regėti gražėjančias sodybas

Parašė:  2009-09-29

Kasmet Lieplaukės kaimo bendruomenės narių sudaryta komisija išrenka gražiausių sodybų savininkus, juos apdovanoja, pasveikina už didelius kūrybinius pokyčius.
Šiais metais rugpjūčio mėnesį sudaryta komisija aplankė 48 sodybas (Lieplaukės bendruomenei priklausančioje teritorijoje).
Išrinkti pačias gražiausias ir tvarkingiausias komisijai buvo labai sunku, nes visos aplankytos sodybos turi savitą grožį ir stilių, todėl nusprendė, kad padėkos žodžių už puošiamą aplinką nusipelnė: K. ir B. Andrijauskai, B. Parieščienė, R. ir A. Pakalniškis, G. ir S. Šiaudvyčiai, R. ir V. Stonkai, R., J., E. ir R. Steckiai, G. ir V. Norvaišos, K. Narmontienė, I. Barauskytė, R. ir A. Mažeikos, S. ir A. Venskai, V. Vagnorienė, A. ir A. Bakšinskiai, Z. ir Z. Platakiai, E. Beržanskis, V. ir A. Raudžiai, G. ir E. Vainavičiai, A. Domarkienė, G. Tarnauskaitė, Z. ir V. Venskai, N. ir A. Buivydai, A. ir A. Petrikai, V. ir A. Norvilai, D. Ukrinienė, Z., D. ir R. Čiuknovai, G. ir V. Lukošiai, N. Šmitrienė, S. Vaičiulienė, R. Zaveckienė ir A. Drąsutavičius, R. Gusarovienė, V. Petrauskienė ir O. Lingienė, G. ir A. Šarkauskai, V. Kaubrys, J. Šarkauskis, L. Birikienė, I. ir F. Žilinskai.
Už didelius kūrybinius pokyčius tvarkant sodybas padėkos raštais apdovanoti: S. Padavičienė, S. ir A. Šiauliai, A. Lukošienė, V. ir V. Knitai, B., K., D. ir V. Knitai, R. Bernotienė ir A. Labanauskis, I. ir R. Ruškiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt